fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Tehotná Monika Bagárová: Kvôli koronavírusu nevychádzam von

Monika Bagárova s manželom Makhmudom Muradovom. Zdroj: instagram @bagarovamonika

Monika Bagárová je v pokročilom štádiu tehotenstva, a tak má pochopiteľne strach o seba a svojho prvého potomka, ktorého čaká sa zápasníkom Makhmudom Muradovom. Ako reaguje na šírenie nového vírusu? Informuje stars24.

Monika Bagárová si radosť z tehotenstva užívala len niekoľko týždňov. V súčasnej situácii si naopak robí starosti kvôli šíriacej sa nákaze. V Česku je už viac ako 120 nakazených.

Rozhodla sa preto prijať vlastné opatrenia. Všetkých fanúšikov o tomto rozhodnutí informovala na svojom instagramovom profile prostredníctvom instastory.

„Priatelia, ani mne nie je jedno, čo sa momentálne deje a priznám sa, že mám naozaj strach o seba a svojich blízkych. Preto som sa rozhodla zostať doma, kým bude treba. Dosť mi to lezie na nervy, pretože nad tým stále rozmýšľam a vôbec neviem, ako moc je to nebezpečné v tehotenstve “ . Napísala na svojom instagramovom profile.

Česká vláda úplne zatvára hranice

Populárna speváčka a porotkyňa SuperStar ale nestráca vieru, že to nakoniec dobre dopadne. „Dúfam, že toto obdobie všetci zvládneme a čoskoro bude po všetkom. Opatrujte sa a myslite prosím aj na ostatných “ odkázala fanúšikom.

Monika si donedávna pochvalovala, že tehotenstvo prebieha bez problémov. „Je mi hrozne fajn, užívam si to a na všetko, čo príde, sa hrozne teším. Je to úplne nová etapa života “ nechala sa počuť. Budeme jej všetci držať palce!

Agáta Hanychová si odskočila do Izraela: Zvedie zas v sexi šortkách učiteľa surfovania?

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info