fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Bývalý chirurg vo Francúzsku bol obvinený zo znásilňovania detí

Ilustračné foto / Zdroj: Facebook (Gendarm'ania)

Francúzsky chirurg, ktorý odišiel do dôchodku, bol obvinený zo znásilňovania a sexuálnych útokov na deti, informuje portál BBC.

69-ročný Joël Le Scouarnec je obvinený zo zneužívania svojich dvoch neterí a dcéry jeho suseda. Prokurátori však majú podozrenie, že medzi rokmi 1989 a 2017 chirurg zneužil až 349 detí.

Na súdnom konaní Le Scouarnec priznal útok, ale opakovane popieral znásilnenie. Súd v juhozápadnom meste Saintes podľa mnohých predchádza najväčšiemu škandálu s pedofíliou vo Francúzsku.

Ak bude bývalý chirurg uznaný vinným, bude musieť čeliť odňatiu slobody až vo výške 20 rokov, čo by mohlo v jeho prípade znamenať doživotie.

Taliani siahli kvôli karanténe po sexuálnych pomôckach. Pornhub si tiež prišiel na svoje

Súd sa koná za zatvorenými dverami na základe žiadosti žalobcu. Le Scouarnec bol zatknutý v už roku 2017 po tom, čo dcéra jeho suseda informovala svoju rodinu o údajnom sexuálnom útoku. Tí ihneď posunuli informácie polícii.

Vyšetrovatelia uviedli, že neskôr prehľadali jeho dom, v ktorom našli fotografie týraných detí a poznámkový blok s podrobnosťami o jeho sexuálnych útokoch.

Odpadové vody v Európe odhalili nadmerné zvýšenie konzumácie drog

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info