fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Taliani siahli kvôli karanténe po sexuálnych pomôckach. Pornhub si tiež prišiel na svoje

Fotokoláž / Redakcia HD

Keďže milióny Talianov je „uväznených“ v karanténe kvôli opatreniam na zastavenie šírenia koronavírusu, niektoré spoločnosti v tom vidia príležitosť na zisk, informuje CNN.

Webová stránka Pornhub, ktorú vlastní kanadská spoločnosť MindGeek a ktorá je jedným z najpopulárnejších pornografických webov na svete, ponúka bezplatné členstvo Talianom v karanténe až do 3. apríla. Stránka pre dospelých uviedla na Twitteri, že Taliani môžu mať prístup k prémiovému obsahu, aby im pomohla udržať spoločnosť v nasledujúcich týždňoch doma.

Koronavírus si vyžiadal v Taliansku viac ako 1 000 životov vyše 15 000 je nakazených. Zatiaľ čo nakupujúci na celom svete skladujú základné potreby vrátane toaletného papiera a suchých potravín, nemecká spoločnosť Womanizer, ktorá vyrába a distribuuje sexuálne pomôcky uviedla, že jej zisk z predaja výrazne vzrástol.

Pápež vyjadril nespokojnosť s drastickými opatreniami v Ríme

Spoločnosť uviedla, že jej globálny predaj v prvých dvoch mesiacoch roka narástol o 50% vďaka väčšiemu dopytu najmä v Taliansku, Hongkongu, Spojených štátoch, Kanade a Japonsku. „Mnohí ľudia a podniky sú vírusom negatívne ovplyvnené, ale my sme to videli ako našu šancu,“ uviedla hovorkyňa Johanna Rief vo vyhlásení.

„S vyhliadkami na dlhé obdobia doma, buď samostatne alebo u partnera, ľudia skúmajú nové spôsoby, ako čo najlepšie využiť čas,“ dodala.

Odpadové vody v Európe odhalili nadmerné zvýšenie konzumácie drog

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info