fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Integrovaná doprava v Bratislavskom kraji bude premávať v mimoriadnom režime

TASR

 Integrovaná doprava v Bratislavskom kraji (IDS BK) premáva od dnešného dňa v mimoriadnom režime. Zmeny v prímestských a mestských linkách oznámila IDS BK na svojej internetovej stránke.

„V súvislosti s opatreniami Ústredného krízového štábu, ako aj z dôvodu mimoriadnych školských prázdnin bude až do odvolania upravená aj premávka liniek v IDS BK,“ informuje na stránke.

Od piatku 13. marca ruší IDS BK cezhraničnú dopravu. „Nebudú premávať autobusové linky 801, linka dopravcu Slovak Lines do Hainburgu ani vlaková linka S8 zo železničnej stanice Petržalka cez železničnú stanicu Rusovce do Maďarska,“ informuje IDS BK. Ruší sa aj železničné spojenie do Rakúska.

Plénum ústavného súdu dalo súhlas s väzbou u piatich zadržaných sudcov

„Vlaky premávajúce do Viedne cez Marchegg budú zrušené v úseku medzi Hlavnou stanicou Bratislava a železničnou stanicou Devínska Nová Ves,“ uvádza IDS BK. Od soboty, 14. marca bude železničná doprava premávať podľa grafikonu pre sobotu, a to aj cez pracovné dni. Vlaky, ktoré štandardne premávajú iba cez pracovné dni nebudú premávať.

Od pondelka 16. marca budú premávať všetky linky MHD v Bratislave podľa cestovných poriadkov pre školské prázdniny. Mimoriadne bude premávať aj linka 133. „Cestujúcim tiež pripomíname, že v autobusoch a trolejbusoch MHD dočasne nie je umožnený nástup ani výstup prednými dvermi, ako ani zdržiavať sa v blízkosti kabíny vodiča. Výnimku majú iba slabozraké a nevidiace osoby,“ uvádza IDS BK. Prímestské linky Regio Bus premávajú aj naďalej ako cez školské prázdniny.

Plénum ústavného súdu dalo súhlas s väzbou u piatich zadržaných sudcov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info