fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Poriadný prešľap princa Harryho! Toto robiť nemal

HD

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan majú na svedomí ďalší škandál. Ukazuje sa, že vnuk kráľovnej nebol dostatočne obozretný pri kontakte s cudzími ľuďmi. Unikli tak veľmi chúlostivé informácie.

Podľa medializovaných informácií princ Harry rieši v dňoch, kedy sa blíži oficiálny dátum jeho odchodu z britskej kráľovskej rodiny, poriadny trapas. Nechtiac poskytol rozhovor dvom ruským youtuberom, ktorí sa vydávali za aktivistku Gretu Thunberg a jej otca.

Najnovšie detaily potom šokovali celú Veľkú Britániu. Ako uvádza web denníka The Sun, Rusi tvrdia, že žiadny z princových poradcov si nepreveril, že sú skutočne tým, za koho sa vydávajú. Harry im údajne sám zavolal, bez toho, aby pred nimi skryl svoje telefónne číslo.

Modra krv a rocková legenda Bon Jovi?! Princ Harry sa nezdá: HIT STOROČIA? (VIDEO)

Práve tieto informácie bezpečnostného charakteru vydesili kráľovských expertov, ktorí už prstom ukazujú na vinníkov – PR poradca z Hollywoodu. „Toto je presne ten dôvod, prečo sme sa obávali agentov z Los Angeles, ktorí nerešpektujú kráľovské procesy,“ tvrdil jeden z nich.

Rusi princa oslovili mailom. „Jeho zamestnanci mu ho museli preposlať. Najskôr tie emaily videlo mnoho ľudí, než ich dostal. Boli sme v šoku, keď nám odpovedal. Nikto si poriadne nepreveril, kto naozaj sme,“ povedal denníku Alexej Stoljarov.

Globálne trhy sa rútia po tom, ako USA zakázali lety z Európy

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info