fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
KRIMI SLOVENSKO

V Košiciach nákladné vozidlo po zrážke s osobným autom skončilo v zastávke MHD

KRPZKE

Trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví začala polícia v súvislosti s piatkovou (6. 3.) dopravnou nehodou v Košiciach, pri ktorej utrpeli zranenia štyria ľudia.

Ako uvádza Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach na sociálnej sieti, nákladné vozidlo po zrážke odhodilo do električkovej zastávky mestskej hromadnej dopravy (MHD), nenachádzali sa v nej žiadne osoby.

K nehode došlo v mestskej časti Nad Jazerom okolo 19.00 h. Podľa doterajších zistení polície vodič nákladného motorového vozidla išiel po Slaneckej ceste v Košiciach smerom od mestskej časti Krásna.

Mesto Malacky zatvorilo centrum sociálnych služieb, kde pracovala nakazená žena

„Na križovatke ulíc Slanecká cesta – Ladožská na svetelnej signalizácii nerešpektoval signál ‚stoj‘, vošiel do križovatky, kde v tom čase prechádzala vodička motorového vozidla Hyundai na zelený signál,“ uvádza polícia s tým, že účastníci nehody boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

Ako spresnila hovorkyňa KR PZ v Košiciach Jana Mésarová, podľa predbežných lekárskych správ v dôsledku zrážky vodička osobného auta utrpela ťažké zranenie. Jej dvaja spolujazdci a vodič nákladného auta sa zranili ľahko. „Pri dopravnej nehoda bola celková škoda predbežne vyčíslená na 12.000 eur,“ dodala.

Na východe Slovenska platí výstraha pred povodňami

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info