fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Ivana Gottová v šoku: Na Hrade jej prichystali nepríjemné prekvapenie

Ivana Gottová, Karel Gott (†80) / TASR

Ivana Gottová už sa do sporu s Pražským hradom dostala krátko po smrti manžela, informuje stars24, v týchto dňoch sa to možno bude opakovať. Prezident Zeman a jeho spolupracovníci totiž vdove prichystali ďalšie nepríjemné prekvapenie.

Prezident Miloš Zeman každoročne v marci oslavuje výročie svojho nástupu do funkcie hlavy štátu, tento rok už je to siedmy ročník podujatia. Tentoraz pozve priaznivcov do Jazdiarne Pražského hradu, pretože Španielska sála, tradičné dejisko oslavy, prechádza rekonštrukciou.

Na čo sa môžu vybraní hostia tešiť? Podľa webu ahaonline.cz zaznejú počas večera piesne zosnulého speváka Karla Gotta († 80), ktorého chce Zeman tento rok vyznamenať. Zaspievať ich majú napríklad Marian Vojtko alebo Bohuš Matuš.

Zeman udelí Gottovi na budúci rok Rad bieleho leva

Na Bertramke však o tomto zámere hradných pánov nemajú ani poňatia. „Nemáme jedinú informáciu o chystanom koncerte,“ povedala denníku Blesk rodinná hovorkyňa Aneta Stolzová.

Nie je to prvýkrát, čo vdovu Ivanu Gottovú nepríjemne prekvapil Pražský hrad. Vlani v novembri ju sklamalo konanie hovorcu Jiřího Ovčáčka, ktorý na sociálnej sieti zverejnil súkromnú korešpondenciu medzi prezidentom a manželkou zosnulého speváka.

Miro Žbirka: Emotívne slová o tom, čo ho drží na nohách!

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info