fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

HOLLYWOOD: Svetoznáma Katy Perry je tehotná! Počali svoje dieťa v Prahe?

Fotokoláž / Redakcia (Instagram Katy Perry)

Katy Perry (35) sa dočkala! Populárna speváčka veľmi netradičným spôsobom oznámila svetu, že čaká svoje prvé dieťa. A ponúka sa možnosť, že ho s budúcim manželom Orlandom Bloomom (43) počali v Prahe!

V stredu speváčka hitu Teenage Dream lákala fanúšikov na premiéru svojho nového videoklipu s názvom Never Worn White. Čo však fanúšikovia netušili, bolo, že na samom konci romantickej balady o vzťahu s hercom z Pirátov z Karibiku ukáže tehotenské bruško.

Jedna z najväčších tragédii HOLLYWOODU! Tragická cesta rodiny Bruce Leeho

„Toto leto bude veľa nabité,“ prezradila Perry v chate k premiére videa. „Nielen že doslova porodím dieťa, ale aj metaforicky … niečo, na čo ste všetci dlho čakali.“ Tým speváčka narážala na dlho očakávaný album.

„Som nadšená, my sme nadšení a šťastní,“ pokračovala a fanúšikovia ju zahŕňali láskou a gratuláciami. „Nikdy som netajila nič tak dlho. Chcela som vám to oznámiť tým najlepším možným spôsobom, cez hudbu. “

Orlando Bloom sa kvôli natáčaniu nového projektu už viac ako rok zdržiava v Prahe a Perry ho často navštevuje. Je tak veľmi pravdepodobné, že budúceho potomka počali práve tu. Gratulujeme!!!

Oscarová herečka s najkrajším úsmevom v Hollywoode, ukázala svoj gigantický diamantový prsteň!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info