fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Dominika Gottová v šoku: Ponuka od Ivany jej môže zmeniť život

Dominika Gottová

Dominika Gottová sa po návrate do Česka snaží postaviť na vlastné nohy, okrem iného si v Prahe hľadá bývanie.  Teraz sa konečne začína blýskať na lepšie časy. Táto ponuka od vdovy Ivany jej môže zmeniť život. Informuje stars24.cz.

Dominika Gottová si hľadá vlastné bývanie v Prahe od chvíle, čo sa vrátila z Fínska domov do Česka. Doteraz sa jej ale veľmi nedarilo. Minulý týždeň český bulvár informoval o tom, že majiteľ jedného z bytov jej ho odmietol prenájať kvôli jej manželovi.

Dominika Gottová má v manželstve problémy: Alkohol, lieky, drogy a zúfalstvo!

Pomoc nakoniec prišla z nečakanej strany. Podľa najnovších informácií pomohla najstaršej dcére legendárneho speváka vdova Ivana Gottová. „Prišiel mi od Ivany e-mail ktorý ma prekvapil. Preposlala mi ponuku, ktorú dostala, „zverila sa denníku Aha! .

„Ponúka mi na prenájom garsónku v Prahe na prvé tri mesiace zadarmo, nájom by som platila až od štvrtého mesiaca. V mojej momentálnej situácii som rozhodnutá ponuku využiť „oznámila Dominika, ktorá zatiaľ býva u kamarátky v stredných Čechách.

Dominika je presvedčená, že jej ponúkaný byt bude vyhovovať, aj keď zatiaľ nemala možnosť to osobne posúdiť. „Verím, že sa mi bude páčiť, pretože túto štedrú ponuku by som naozaj rada prijala“ dodala.

Zdeněk Pohlreich: Slávneho kuchára vyhodili z reštaurácie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info