fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR SLOVENSKO

Miro Žbirka: Emotívne slová o tom, čo ho drží na nohách!

Miro Žbirka/TASR

Miro Žbirka je jedným z najslávnejších slovenských spevákov, ktorý sa rozhodne nemôže sťažovať na nedostatok úspechu ako doma, tak aj v zahraničí. Čo je ale pre neho tým hnacím motorom, ktorý ho núti každé ráno vstávať z postele? Píše stars24.

Žbirka sa naplno venuje hudbe, prekvapivo sa ale nechal prehovoriť k natočeniu dokumentu o svojom živote. Jeho úspech, ktorý sa s ním tiahne od mladosti, je živnou pôdou pre ďalšiu tvorbu. A o tú nebude núdza. Hudobník má chuť ísť ďalej a v kariére pokračovať, pretože si uvedomuje, akú radosť prináša svojim fanúšikom. Do pomyselného dôchodku sa teda ešte nechystá.

Miroslav Žbirka: Boj o peniaze! Nevydarené turné sa pripisuje na jeho účet

Žbirka bol spoluzakladateľom a členom skupiny Modus, s ktorou sa mu podarilo v roku 1977 získať ocenenie Bratislavská zlatá lýra. Potom sa vydal na sólovú dráhu, na ktorej zbiera úspechy dodnes. Uvedomuje si však, že jeho úspech závisí predovšetkým na jeho poslucháčoch, bez ktorých by nemohol robiť to, čo napĺňa jeho život.

„Ďakujem vám fanúšikom, že ma už toľko rokov držíte nad vodou a dávate zmysel mojej tvorbe“ priznal v rozhovore pre Nový čas. „Uvidíme sa v lete v kine a aj na dúfam, opäť úspešných koncertoch na jeseň. Láska a mier,“ odkázal na záver spevák.

Miroslav Žbirka žije v prepychu: Luxusné bývanie za milióny!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info