fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR ZAHRANIČIE

Bodyguard Brada Pitta neudržal tajomstvo: Drsná pravda o Aniston a Jolieovej!

Niekdajší osobný strážca hollywoodskeho krásavca je, ako hovoria Američania „team Jennifer“, teda definitívne na strane Pittovej (56) prvej manželky Jennifer Aniston (51). Informuje Blesk.

Veľa dobrého, čo by mohol povedať o Angeline Jolie (44), bodyguard nemá. Prečo tomu tak je? Z podstaty svojej profesie sa osobný strážca dostane do veľmi blízkeho kontaktu s osobou, ktorú chráni.

To je všetkým jasné. Inak tomu nebolo aj v prípade Krisa Herzoga v čase, keď sa staral o bezpečie jedného z najsexi mužov amerických hollywoodskych kopcov Brada Pitta.

A keďže táto práca sa počítala na roky, osobný strážca stihol spoznať hercove obe manželky. A teraz si pustil ústa na špacír.

Hollywoodsky párik Jennifer Aniston a Brad Pitt: Kam sa podelo ich spoločné dieťa? Naozaj ide o výmysel alebo je pravda ukrytá inde?

„Jennifer Brada milovala celým svojím srdcom. Myslím, že sa ani nepozrela na iného muža v čase, keď bola s Bradom,“ myslí si Kris Herzog, a tak to aj zveril americkému časopisu Interview. Podľa telesného strážca hviezd bola dvojica šťastná, kým sa na scéne neobjavila Angelina Jolieová. Vzťah s ňou potom bodyguard hodnotí ako úplne odlišný.

„Po jej boku sa z Brada stala ešte väčšia hviezda, šťastný domov a rodinu mu ale Angelina rozhodne neposkytla. Viac jej záležalo na tom, aby ich svet vnímal ako najmocnejší pár celebrít na svete,“ je presvedčený muž zodpovedný za bezpečnosť svojich VIP klientov.

Tvrdá rana pre Angelinu Jolie! Brad Pitt po boku so sexy herečkou: Ostrý konflikt?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info