fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Spáľme a utopme ju, mal písať Johnny Depp o svojej exmanželke

TASR

Kauza okolo údajného násilného správania sa amerického hviezdneho herca Johnnyho Deppa k svojej exmanželke Amber Heard nabrala nové rozmery po tom, ako právni zástupcovia britského denníka Sun začali vo štvrtok pred londýnskym súdom čítať SMS-správy, ktoré Depp údajne posielal o svojej vtedajšej žene svojmu hereckému kolegovi Paulovi Bettanymu.

O šokujúcich a necitlivých SMS-správach informoval v piatok renomovaný britský denník The Guardian.

„Spáľme Amber,“ navrhuje najskôr podľa Guardianu Depp v SMS-ke Bettanymu z novembra 2013. V ten istý deň, o nejaký čas neskôr, mu píše: „Utopme ju predtým ako ju spálime!!! A ja potom (nasleduje vulgarizmus- pozn. SITA) jej obhorené telo, aby som sa uistil, že je mŕtva.“

Aký dôvod mala kráľovná nenávidieť Meghan? ODTAJENÉ FAKTY!

Sú tieto správy pravé a kde sa vzali? Podľa Guardianu pochádzajú zo súboru okolo 70-tisíc textových správ, ktoré si herec posielal s inými ľuďmi, a ktoré mal k dispozícii jeho vlastný – dnes už bývalý – tím právnikov. Ten ich údajne „nedopatrením“ sprístupnil protistrane – právnikom denníka Sun.

V kauze, ktorú aktuálne rieši londýnsky súd, pritom samotný Depp žaluje denník Sun za údajnú urážku na cti, ktorej sa mal denník dopustiť publikovaním informácií o jeho údajnom fyzickom útoku na exmanželku Amber Heard počas letu súkromným lietadlom v máji 2014.

Palo Habera to prepískol v priamom prenose! Moniku Bagárovú nazval Cigánkou

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info