fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Rozuzlenie vzťahu princa Harryho a Williama: Konflikt o ktorom sa pred verejnosťou mlčalo!

HD

Britskí princovia William a Harry popreli správy o vzájomnej roztržke medzi ich rodinami. Paradoxom je, že Harry len o pár týždňov skôr priznal, že si s Williamom nerozumie.

Po niekoľkých mesiacoch špekulácií v britských bulvárnych médiách princ Harry priznal, že v jeho vzťahu s bratom Williamom panuje určité napätie. V dokumentárnom filme stanice ITV , povedal, že sa vydali „rozdielnymi cestami“.

Médiá v minulosti špekulovali, že sa princovia odcudzili kvôli vzájomným sporom ich manželiek. Harryho choť Meghan v dokumente ITV priznala, že nová rola po boku britského princa nie je jednoduchá. Pred sobášom s Harrym ju vraj priatelia varovali, že ich britský bulvár zničí život.

Princ Harry a Meghan na mizine? Nové sídlo na Malibu, je tu ale háčik!

„Sme v tomto okamihu určite na rozdielnych cestách,“ povedal 35-ročný Harry v dokumente stanice ITV. Zároveň ale dodal, že tu vždy pre Williama bude, „rovnako ako ja viem, že on tu bude vždy pre mňa“.

Isté napätie vo vzťahu s bratom spôsobil podľa neho tlak, ktorému sú ako členovia kráľovskej rodiny vystavení. „Sme bratia. Vždy budeme bratia,“ dodal. Súrodenci ale podľa neho majú „dobré dni a zlé dni“.

Svoje slová ale Harry paradoxne o pár týždňov neskôr poprel. A to krátko potom, čo The Times napísal, že William sa nesprával priateľsky voči Harrymu manželke Meghan.

„Napriek jasným popretiam dnes jedny britské noviny uverejnili správu špekulujúci o vzťahu medzi vojvodom a vojvodkyňou zo Sussexu a vojvodom z Cambridge,“ uviedli to vtedy vo vyhlásení.

„Pre bratov, ktorí tak silno dbajú na veci spojené s duševným zdravím, je používanie štvavého jazyka týmto spôsobom urážlivé a potenciálne škodlivé,“ dodali princovia.

Londýnske Timesy predtým napísali, že vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexo sa chcú vzdať svojich kráľovských rolí po dvoch rokoch, keď im bolo „neustále pripomínané, kde je ich miesto“. Rozpory údajne prepukli už pred svadbou Harryho a Meghan v máji 2018.

Neverný princ William! Šokujúca pravda odhalená: Čo sa to deje?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info