fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

SuperStar 2020: Ako sa Marián Čekovský otrávil alkoholom?

HD

Slovenský parťák Pavla Haberu (57) v porote tohtoročnej SuperStar má divokú minulosť. Spevák Marián Čekovský (42) bojoval o život kvôli otrave krvi alkoholom. Pochádza totiž z východu, po fľaši niečoho ostrejšieho bežne siahajú už po úsvite…

Marián Čekovský sa vtedy zaprisahal, že sa s alkoholom nebude kamarátiť do konca života. K drsnej skúsenosti z detstva sa už pred rokmi priznal v televíznej šou Chodili sme spolu. „Raz som prišiel zo školy domov a našiel som bandasku s červeným vínom, ktorú tam nechala mama. Pričuchol som k tomu a voňalo to ako jahodový alebo višňový sirup. Tak som s tým išiel von za partiou kamarátov, “ rozprával Čekovský.

„Ochutnávali sme to za mestom, schovaní v rozostavanom gymnáziu v Humennom, odkiaľ pochádzam. Vínko sme šťastne dopili, ale ja som skončil v nemocnici na oddelení ARO s otravou krvi. Mal som vtedy len sedem rokov. Vtedy som skončil s alkoholom, “ uzavrel spevák a moderátor. Alkoholu sa nezriekol úplne, dopraje si ho ale výhradne s jedlom. „Koľko chodov, toľko panákov,“ smial sa Čekovský v prvom dieli SuperStar 2020.

Hudobník Marián Čekovský: Hrdý otec troch detí! S čím novým sa tentokrát pochválil?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info