fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER NÁZORY

Harabin a Danko by sa mali spojiť! Ak im teda ide o národné Slovensko a nie niečo iné…

Fotokoláž / Redakcia

(autorka je aktívnou političkou)

Nie tak dávno sme boli svedkami úvah Andreja Danka, žeby si trúfol kandidovať za prezidenta. Aj keď v inotajoch rozprával, žeby si vedel predstaviť ako nominantku SNS na túto pozíciu práve ženu. Nič na tom, že do prezidentského zápasu SNS priamo nevstúpila, no nepriamo podporila práve Štefana Harabina. Dalo sa to dedukovať z vyjadrení samotného predsedu Danka, podpredsedu Zelníka  či Antona Hrnka.

Pamätáte si keď priaznivcov SNS so žiadosťou o podporu priamo oslovil Štefan Harabin? „Slovenská národná strana do prezidentského súboja nepostavila žiadneho kandidáta. Oceňujem tento štátnický krok od jej predsedu Andreja Danka,“ hovorí Harabin vo videu na Youtube. „Som presvedčený, že moje hodnoty sú aj hodnotami SNS. Chceme ubezpečiť voličov a sympatizantov strany SNS, že týmto hodnotám som verný celý svoj život, aj naďalej budem. Budem mať na pamäti vašu podporu, budem si vážiť každý váš hlas,“ hlásal líder strany Vlasť, Harabin.

Keďže skoro všetky prieskumy naznačujú, že Vlasť sa do parlamentu nedostane a SNS je na hranici zvoliteľnosti, tak obaja predstavitelia týchto národných, kresťanských strán by sa mali zamyslieť a zvážiť ako neumožniť liberálom vyhrať tieto voľby! Lebo budú to práve oni, kto dopomôže liberálnemu zlepencu riadiť tento štát.

Keďže sa Harabin nechcel pridať k spolupráci 5 pronárodných kresťanských strán, zjednotených práve na kandidátke strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovenko, tak stále má možnosť a ešte 2 týždne na to, aby si sadol za stôl práve s Andrejom Dankom.

Genialita Roberta Fica nemá hraníc! Liberálna progresívna opozícia uč sa!

Chápeme, že niektorí voliči podľahli stigmatizácii a účelovému mediálnemu lynču Kotlebovcov tým, že v rámci predvolebnej kampane sú im pridávané nálepky „extrémistov, fašistov“, ale majú záujem byť na strane vlastencov, národovcov s konzervatívnejšími postojmi, tak aby neprepadli ich hlasy vo voľbách, resp. aby neotvorili dvere liberalizmu a zvráteným hodnotám, je tu ešte strana SNS aj keď na hranici zvoliteľnosti. Práve preto je najvyšší čas spojiť sily! Strana Vlasť, prípadne strana SNS by sa mali vzdať kandidatúry a netrieštiť tak pronárodné sily.

To či podporí Harabin s jeho Vlasťou SNS na čele s Andrejom Dankom, alebo Andrej Danko urobí štátnické gesto a podporí Harabina je len na rozhodnutí týchto dvoch pánov. Ak im teda ide o národne, kresťanské, hrdé Slovensko alebo žeby išlo o vlastné ego, fleky a biznis?!

Logicky by však Harabin a Vlasť mali podporiť SNS! Je tam väčšia nádej na finančný príspevok zo štátneho rozpočtu v prípade úspechu a samozrejme vysoká pravdepodobnosť, že SNS by sa do NR SR dostala.

Páni buďte štátnici a dokážte, že Vám skutočne ide o Slovensko, Slovenky a Slovákov.

PS: Ak sa Danko s Harabinom nedohodnú a nespoja (nevzdajú)  jeden v prospech druhého, ostáva pre pronárodne zmýšľajúcich ľudí, ktorí chcú voliť s istotou, práve možnosť voliť jednu z 5 strán na kandidátke strany Kotlebovci – ĽSNS, a to KDŽP – Aliancia za Slovensko, NÁRODNÁ KOALÍCIA, Priama demokracia, Doma dobre. Nehrozí žiadne riziko straty a prepadnutia hlasu v prospech liberálneho extrémizmu.

Rómovia ako „CHRÁNENÝ DRUH“? (Peter Oremus)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info