fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Jennifer Aniston dnes oslavuje 51 rokov! Dojemné objatie od Brada Pitta

Redakcia-fotokoláž

Hollywood sa už prebudil z oscarovej noci, dnes má ale ďalší dôvod oslavovať. Narodeniny má obľúbená seriálová hviezda Jennifer Aniston. Dočká sa želania od bývalého manžela Brada Pitta?

Ten čas letí … Jennifer Aniston dnes oslavuje už 51. narodeniny. Hviezda populárneho seriálu Priatelia sa narodila 11. februára 1969 v Los Angeles, kde nemohla v nedeľu chýbať. Ako každý rok sa totiž v Hollywoode odovzdávali najslávnejšie filmove ceny Oscar. Akademici jej minimálne raz bezpochyby udelili radosť.

Ocenili totiž jej exmanžela Brada Pitta za rolu vo filme Vtedy v Hollywoode. V poslednej dobe k sebe bývalí partneri majú zasa bližšie a často sa stretávajú. Podľa dostupných informácií sa videli aj na Oscaroch.

Zdroje webu pagesix.com tvrdia, že sa Oscarom ocenený herec a dnešná oslávenkyňa videli na tradičnej party, ktorá nasledovala po ceremoniáli. Podľa svedkov ich stretnutia to medzi nimi ale tentoraz nijako neiskrilo. Aniston vraj len Pittovi zablahoželala k víťazstvu.

Pokiaľ jej Brad nezagratuloval osobne, určite si spomenie dnes. Jennifer určite dostane želanie tiež od svojich najlepších kamarátok a seriálových kolegýň Courteney Cox a Lisy Kudrowovéj.

Hollywoodsky ošiaľ! Jennifer Aniston čaká dvojčatá s Bradom Pittom?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info