fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Polícia našla v Bratislave telo ďalšej ženy

Foto: TASR

Polícia ubezpečila, že na prípade pracujú tí najskúsenejší kriminalisti.

Polícia našla vo štvrtok ráno v druhom bratislavskom obvode telo ženy. Privolanej záchrannej službe sa ju nepodarilo oživiť. Prípad nemá žiadnu súvislosť s prípadom z 11. novembra. Na tlačovej konferencii o tom informovali riaditeľ Krajského riaditeľstva (KR) Policajného zboru (PZ) v Bratislave Adrian Pavlík a zástupca odboru kriminálnej polície KR PZ v Bratislave Milan Maškara.

Môžem jednoznačne potvrdiť, že nie je žiadna súvislosť medzi týmto prípadom a prípadom, ktorý bol dokumentovaný v tom istom teritóriu 11. novembra,“ vyhlásil Pavlík s tým, že neexistujú žiadne dôkazy o tom, že by išlo o sériového vraha.

Kuriózny hovor na tiesňovú linku: „Záchranári? Moje zápästie je zlomené, príďte, ale až po Dallase!“

Pavlík ubezpečuje, že k prípadom budú pristupovať s najvyššou zodpovednosťou. „Môžem vás uistiť, že na prípade pracujú naozaj tí najskúsenejší kriminalisti, policajti, ktorí už majú dostatočnú prax,“ dodáva Maškara.

Podrobnosti prípadov nechcú zverejňovať, keďže medializácia môže narušiť vyšetrovanie. Od oznámenia prvého prípadu podľa Maškaru vykonali desiatky procesných úkonov, vrátane výsluchov, prehliadok a zaistenia stôp. Pátranie po obeti bolo vyhlásené 12. novembra, polícia ju stotožnila ešte v ten deň.

Polícia v pondelok 11. novembra krátko po 9.00 h prijala oznámenie o náleze podchladenej ženy na Prístavnej ulici v Bratislave. Po príchode na miesto policajti zistili, že na uvedenom mieste sa nachádza žena s početnými zraneniami po celom tele. Oživiť sa ju nepodarilo.

Nezvestného muža našli na stene Jelenskej skaly vo Veľkej Fatre už mŕtveho

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info