fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

VIDEO: V centre Bratislavy sa zapálil muž!

Zdroj: magistrát / polícia Koláž: HD

Na novozaloženom Námestí Nežnej revolúcie sa mal v pondelok podpáliť neznámy muž. Dôvodom jeho konania malo byť podľa polície odmietnutie zo strany žien. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Na linku 158 malo byť v pondelok oznámené, že sa na Námestí SNP v Bratislave mal zapáliť neznámy muž. Z videa na stránke polície na sociálnej sieti je zrejmé, že sa to malo udiať pred podnikom na čerstvo pomenovanom Námestí Nežnej revolúcie pri budove Starej tržnice.

Komentár Miloša Svrčeka: Ján Palach ako terorista? Normalizátori KSČ majú svojich pohrobkov

Neznámy muž bol nájdený v obchodnom centre na nábreží Dunaja s 26 percentami popálenín na hornej časti tela, dôsledku v čoho bol prevezený do nemocnice. Dôvodom jeho konania malo byť „odmietnutie zo strany žien“. Podľa polície bude podrobený psychiatrickému vyšetreniu.

HORIACI MUŽ V BRATISLAVE

VIDEO NEVHODNÉ PRE CITLIVÉ POVAHY: MUŽ SA MAL ZAPÁLIŤ V CENTRE BRATISLAVYNa linku č. 158 bolo včera oznámené, že na námestí SNP v Bratislave sa mal zapáliť neznámy muž. Polícia SR – Bratislavský krajMuž bol nájdený v OC Eurovea. Bola privolaná RZP a následne bol prevezeny do nemocnice, kde bol podrobený vyšetreniam. Popáleniny má na 26 % hornej časti tela. Muž uviedol, že sa podpálil sám. Dôvodom jeho konania malo byť odmietnutie zo strany žien.Menovaný bude podrobený vyšetreniam na psychiatrickom oddeleni.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 19. novembra 2019

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info