fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Vojvodkyňa Meghan sa hanbou prepadá: Zneužitie padlých na reklamu!

Vojvodkyňa zo Sussexu / Instagram

Vojvodkyňa Meghan má opäť kvôli oblečeniu iba hanbu. Kabát, ktorý si obliekla počas pripomienky vojnových veteránov, totiž budí vo Veľkej Británii značnú kontroverziu. Manželka princa Harryho to ťažko nesie.

Veľká Británia si v posledných dňoch pripomínala vojnových veteránov a chýbať pri tom samozrejme nesmeli ani členovia kráľovskej rodiny, vrátane princa Harryho a jeho manželky. Vojvodkyňa Meghan si napriek tomu opäť vyslúžila vyčítavé pohľady poddaných. Tento raz je v tom ale úplne nevinne.

Na jednu z akcií si Meghan Markleová obliekla krásny čierny kabát z dielne návrhárky Stelly McCartneyovej, dcéry člena legendárnych Beatles, Paula McCartneyho. Stella bola samozrejme náležite hrdá, že členka britskej kráľovskej rodiny si obliekla niečo z jej dielne. Nezabudla sa tým samozrejme pochváliť na sociálnej sieti.

View this post on Instagram

The Duke and Duchess of Sussex joined hundreds of veterans and their families at the 91st Field of Remembrance at Westminster Abbey, to honour and remember those who lost their lives in service of their country. Their Royal Highnesses each planted a Cross of Remembrance, paying respect to those who have served in our Armed Forces. They were then honoured to spend time meeting with veterans and family members from all areas of the Armed forces – from those who have served in past campaigns to more recent conflicts. This is the seventh time The Duke has attended the Field of Remembrance – having previously accompanied The Duke of Edinburgh for several years. The Duchess of Sussex was grateful to be able to join her husband on this important day and to personally recognise those who have served. #remembrance #lestweforget

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Stella McCartneyová zdieľala fotku vojvodkyne Meghan na Instagrame s nasledujúcim komentárom. „Takáto pocta vidieť vojvodkyňu zo Sussexe v našom kabáte z kolekcie Jeseň 2019, na akcii Dňa vojnových veteránov,“ napísala návrhárka. Potom sa ale stalo niečo, čo si manželka princa Harryho určite nepriala. Na hlavu McCartneyovej sa zniesla vlna kritiky.

Deň vojnových veteránov je pocta tým, ktorí za nás bojovali, nie na reklamné účely. Som celkom v šoku,“ stojí v jednom z komentárov. „Využiť Deň vojnových veteránov k reklame na vaše odevy je trochu dehonestujúce! Ľudia umierali, a vy zverejňujete fotky ľudí prejavujúcich úctu, na reklamné účely. To je jednoducho zle,“ odkázal ďalší komentujúci.

Vojvodkyňa Meghan sa teraz hanbou prepadá.

V USA udrel Sibírsky expres, prináša tuhé mrazy

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info