fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
VÝBER SPRÁV ZAHRANIČIE

Lucie Bíla o novom albume! Zlatá platňa za jeden týždeň predaja

Lucie Bílá

Lucie Bílá (53) vydala nové CD s názvom „Ta o mne“ a už po týždni predaja má za neho Zlatú platňu. Na krst okrem speváčkinej rodiny a známych dorazil aj jej súčasný partner Radek Filipi, nechýbal ani expriateľ Petr Makovička.

„Chcela som nakrútiť cédečko o veciach, ktoré prežívam. Sú tam podľa mňa veľmi vydarené pesničky. Možno sem tam aj nejaká s troškou smútku, ale život nie je len o tom peknom. Robili sme na ňom tri roky, vyberalo sa zo štyridsať pesničiek, z ktorých vzniklo dvadsaťtri demonahrávok a na doske je trinásť tých najlepších, „opísala Lucie Bílá.

K albumu, o ktorom speváčka hovorí ako o doposiaľ najosobnejšom, už stihla nakrútiť aj videoklip.

„Viete, veľmi milo ma prekvapilo, že jedna z pesničiek, sa volá „Pretože“ a zložil a otextoval ju Marek Ztracený, vznikla ako darček k mojim narodeninám. Je proste nádherná, rovnako ako všetky ostatné, ktoré na tomto albume o živote a láske sú, „zveril sa po krste súčasný a vraj doživotný priateľ Lucie Bílej Radek Filipi.

Krstným otcom CD je speváčkin dlhoročný kamarát, skladateľ a muzikant Petr Malásek, ktorý jej pred takmer tridsiatimi piatimi rokmi natočil prvý singel Neposlušné tenisky.

Karel Gott a jeho finančné problémy: Veľké daňové nedoplatky! Nešlo o malé peniaze

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info