fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

Stallone a Gere „VÁŽNY KONFLIKT“ kvôli princezne Diane! Súperenie o priazeň princeznej sa skoro vyvrcholilo BITKOU!

Page Six

Britská popová legenda Elton John (72) tvrdí, že o priazeň jeho priateľky princeznej Diany († 36) kedysi súperili aj herci Richard Gere (70) a Sylvester Stallone (73). Spevák o tom píše v autobiografii.

“ Richard Gere a princezná Diana sa k sebe ten večer veľmi mali. Nemohol som si nevšimnúť zvláštnej atmosféry pri večeri. Ich silnejúce priateľstvo sa však očividne veľmi nepáčilo jednému človeku. Bol ním Sylvester Stallone, „píše spevák v autobiografii s názvom Me: Elton John . V nej spomína na mnohé spoločné chvíle, ktoré prežil s vtedajšou najpopulárnejšou členkou britskej kráľovskej rodiny.

„Stallone vtedy prišiel na slávnostnú večeru len preto, aby Dianu očaril. Tá sa však tú noc venovala niekomu inému. Potom, čo som videl, že princezná s Gereom odišla na chvíľu z miestnosti, vyslal som svojho partnera Davida Furnish, aby sa po nich išiel pozrieť. Vzápätí sa vrátil a povedal mi, Elton, máme problém‘, „spomína muzikant.

Hollywoodsky párik Jennifer Aniston a Brad Pitt: Kam sa podelo ich spoločné dieťa? Naozaj ide o výmysel alebo je pravda ukrytá inde?

„Vyšli sme na chodbu, kde stáli Gere a Stallone. Obaja prehnane gestikuloval a živo diskutovali. Vyzeralo to, že dôjde aj na pästný súboj. Skoro sa o ňu ten večer pobili. Po chvíli sa však obaja upokojili a vrátili sa k stolu, „píše John.

„Po večeri si Gere s Dianou sadli spoločne pred horiaci krb a Stallone ihneď naštvane opustil miestnosť. , Nikdy by som sem nechodil, keby som vedel, že tu bude ten zas..ný princ Krasoň. Keby som ju chcel, dostal by som ju ‚, povedal pri odchode, „zakončuje Elton John ukážku z knihy, ktorá vychádza 15. októbra.

V roku 1997 po tragickej nehode a úmrtia princeznej Diany prepísal spevák na počesť svojej priateľky jeden zo svojich najväčších hitov s názvom Candle in the Wind. Výťažok z predaja nosičov potom venoval charitatívnym organizáciám, ktoré Diana za svojho života podporovala.

Tragická smrť princeznej Diany: Plánovaná vražda? Detaily o ktorých ste doteraz nevedeli!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info