fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

RAJTÁROV KAMOŠ EXSISKÁR FORISCH ZAÚTOČIL: Sulíka nazval „spoteným feťákom“ a „Kočnerovým otrokom“!

Forisch (naľavo), zdroj: Reddit

Bývalý príslušník Slovenskej informačnej služby Pavol Forisch, ktorý má očividne taktiež svoj podiel na situácii v strane SaS, sa ostro pustil do šéfa liberálov Richarda Sulíka.

K téme SaS čítajte viac:

„Spory v SaS trvajú už zhruba rok. Do strany prenikli ľudia z vojenského spravodajstva“, tvrdí Rajtár

Vzťah Rajtára a Forischa je verejne známy už dlhší čas. Viacerí členovia SaSky potvrdili, že mu často donášal informácie, s ktorými sa potom Forisch chválil Lucii Nicholsonovej, že „spravil z rajtára hviezdu“.

V poslednom období útočí na Sulíka a Nicholsonovú čoraz viac. Forisch sa však hrá na také neviniatko, ktoré sa v konečnom dôsledku odvoláva na to, že sa mal s Rajtárom „skladať“ na informácie, ktoré mali následne k dispozícii proti Kočnerovi či Bašternákovi. „Rajtár mi nikdy nič neplatil a ani neplatí. On sa totiž s nami skladal na nákup informácií,“ povedal Forisch.

RAJTÁR: Sulík je pod vplyvom človeka z prostredia tajných služieb – indície vedú k Výbohovi a Kočnerovi

Tu je však na mieste otázka – Forisch na jednej strane píše, že Rajtár mu nikdy nič neplatil, no vzápätí tvrdí, že sa spolu skladali na nákup informácií. Samotný Rajtár jeho vzťahy a financie ohľadom Forischa nechce komentovať. (Reakciu Sulíka nájdete nižšie v článku)

zdroj: Facebook (vyčiernené políčka sú vulgarizmy)

 

Pluska sa pýtala Sulíka na to, čo na túto situáciu hovorí. „Aj tieto statusy dokazujú, že Jozef Rajtár sa zaplietol s ľuďmi, ktorých si mal držať od tela. O prípadných právnych krokoch sa poradím s mojím osobným právnikom. Všetko, čo sa tam píše, sú bludy a nie je tam ani štipka pravdy. Nemám dôvod sa k tomu bližšie vyjadrovať,“dodal Sulík.

FICO ODMIETOL PREDNÁŠAŤ ŠTUDENTOM POLITOLÓGIE: Vraj sa na neho chystali „ľudia, ktorým nie je nič sväté“!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info