fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER KRIMI SLOVENSKO

AKTUÁLNE: V Bratislave sa opäť strieľalo!

Ilustračný obrázok / Facebook

V pondelok (7. 10.) popoludní došlo v záhradkárskej oblasti Žabí majer v Bratislave k streľbe. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Podľa doterajších informácií mal 35-ročný muž strelnou zbraňou na jednom z pozemkov postreliť a zraniť psa. Zviera na následky zranenia zakrátko uhynulo. Majiteľka psa preskočila oplotenie pozemku a išla si ho zobrať, avšak muž stále držal strelnú zbraň a začal sa jej vyhrážať. Údajne mal po nej aj vystreliť.

Tragická dopravná nehoda pri Ilave si vyžiadala život 52-ročného muža

Po príchode policajtov na miesto incidentu vyšli zo záhradného prístreška spomínaný muž a 29-ročná žena so strelnými zbraňami. „Žena nereagovala na opakované výzvy na upustenie zbrane, preto zasahujúci policajt použil v súlade so zákonom varovný výstrel zo služobnej zbrane do vzduchu. Až potom zbraň upustila a začala so zasahujúcimi policajtmi spolupracovať,“ uviedol Szeiff.

Obidvoch ľudí obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Ženu po vykonaní potrebných úkonov prepustili na slobodu. Vyvodenie trestno-právnej zodpovednosti voči nej bude predmetom vyšetrovania. Muža na základe dôkazov obvinili z trestného činu nebezpečného vyhrážania.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info