fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE

VIDEO: Galavečer FIFA vo veľkom štýle! Najlepší hráči planéty na jednom mieste! Kto všetko sa v Miláne ukázal?

Goal.com

Takmer všetky futbalové hviezdy súčasnosti pohromade. A s nimi aj veľa legendárnych postáv minulosti. Galavečer FIFA v divadle La Scala, kde sa vyhlasoval najlepší hráč roka, ponúkol prehliadku veľkých mien. Najprestížnejšiu cenu si napokon odniesol barcelonský Lionel Messi. Kto všetko sa v Miláne ukázal?

Keď sa vedľa seba na pódium postavili členovia najlepšej jedenástky roka, každému fanúšikovi muselo vyskočiť srdce. Eden Hazard, Lionel Messi, Virgil van Dijk, Kylian Mbappé a ďalší… Na galavečere v Taliansku chýbal len Cristiano Ronaldo.

Veľa pozornosti pútala najlepšia futbalistka, Američanka Megan Rapinoeová. Tá počas sezóny odohrala skvelé majstrovstvá sveta, kde s výberom USA získala titul a stala sa najlepšou strelkyňou turnaja. V ikonickom chráme opery na seba však neupozorňovala len futbalovými prednosťami.

Na vyhlásení tradičných cien FIFA dorazili okrem iného aj brazílsky útočník Ronaldo alebo skúsení tréneri José Mourinho a Fabio Capello. Extravagantne sa obliekol Kamerunčan Samuel Eto’o.

Lionel Messi je najlepším hráčom za rok 2019 podľa FIFA

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info