fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

V obci Blatné zrazilo nákladné auto dve maloleté chodkyne

Pixabay

Blatné/Bratislava 8. januára (TASR) – Polícia vyšetruje utorkovú dopravnú nehodu v obci Blatné (okres Senec), pri ktorej nákladné auto zrazilo dve maloleté chodkyne. K nehode došlo popoludní na Hlavnej ulici v smere od Trnavy do Senca. 

„Podľa doterajších informácií pred vyznačeným priechodom pre chodcov dostal vodič nákladného motorového vozidla pravdepodobne šmyk, po ktorom došlo k stretu s dvoma maloletými chodkyňami, ktoré stáli v tesnej blízkosti priechodu pre chodcov,“ uviedla pre TASR bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Jedno z dievčat ošetrili záchranári na mieste, druhé bolo prevezené do jednej z bratislavských nemocníc. „Záchranári ošetrili zranenú maloletú osobu a transportovali ju do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave,“ doplnila Alena Krčová, hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OS ZZS) SR. Keďže ide o dieťa, bližšie informácie k jeho stavu záchranári nemôžu poskytnúť.

Dychová skúška nepotvrdila alkohol u vodiča nákladného auta, polícia mu však zadržala vodičský preukaz. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info