Slovenskú politickú scénu čaká v nedeľu 14. júna ďalšia séria diskusných relácií. Medzi hosťami budú prezident SR Peter Pellegrini, predstavitelia koalície aj opozície.
O 10.00 h sa v relácii Politika 24 na JOJ 24 predstaví prezident Slovenskej republiky Peter Pellegrini.
Následne o 11.00 h bude hosťami relácie V politike na TA3 podpredseda Národnej rady SR Tibor Gašpar zo strany Smer-SD a podpredseda parlamentu Martin Dubéci z hnutia Progresívne Slovensko.
Nedeľný politický program bude pokračovať relácia O 5 minút 12 na STVR, kde budú diskutovať minister vnútra SR a predseda strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok spolu s poslancom Národnej rady SR a predsedom KDH Milanom Majerským.
Politickú nedeľu uzavrie TV Markíza, reláciou Na telo, kde hosťami budú podpredseda NR SR Andrej Danko (SNS) a poslanec NR SR Michal Šimečka (PS).
veríme, že pravda má byť pre všetkých – nie zamknutá za platobné brány, prémiové zóny či platený obsah.
Fungujeme bez oligarchov, bez tlaku politických strán a záujmových skupín.
Ak si vážite našu prácu, prosím, podporte nás.
💳 Príspevok môžete poslať na účet: IBAN: SK91 0200 0000 0043 7373 6457 (do poznámky stačí uviesť „dar“)
Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodní. ❤️