Šimečka zabudol na Slovákov? Sľubuje pomoc Ukrajine, doma padajú preferencie!
22 | 02 | 2026 I Roman Martiška

Líder Progresívneho Slovenska Michal Šimečka reaguje na klesajúce preferencie strany. Snaží sa zaujať nie Slovákov, ale Ukrajincov. 

“Na Slovensko sa vrátila zima, tuhé mrazy a sneh. Ale to je nič oproti tomu, akú zimu zažívajú Ukrajinci, navyše bez elektrickej energie a pod ruským bombardovaním. No a do toho príde Robert Fico a začne sa Ukrajine vyhrážať, že im vypne aj tie dodávky elektrickej energie, ktoré doteraz mali zo Slovenska,” uviedol Šimečka s dramatickým tónom v hlase. 

Premiér Fico podľa neho totálne zlyhal. “Lebo jeho slávna politika na štyri svetové strany nás dostala do bodu, kde nemáme ani ropu a nemáme ani politickú podporu. A on sa ide vyvŕšiť na Ukrajincoch, aby umrzli,” dramatizuje, aby dal poslal na záver sľub: 

“To je absolútne dno. A ja môžem sľúbiť všetkým na Ukrajine, že keď sa vymení na Slovensku vláda, čo bude o rok a pol, tak tá nová vláda bude podporovať Ukrajinu humanitárne, politicky a ako bude treba.” 

Miško a čo z toho budú mať Slováci? Jednu proukrajinskú vládu Eduarda Hegera sme tu už mali... 

PRIESKUM! FICO KRAĽUJE, NAĎ PADOL na úplné dno! Rebríček dôvery šokuje
Politická mapa dôvery sa opäť premiešala – a rozdiely sú priepastné. Kým premiér Robert Fico si drží prvé miesto, niektorí opoziční lídri padajú na úplné dno. Najhoršie dopadol Jaroslav Naď, ktorému dôveruje len zlomok verejnosti. Robert Fico... Čítať ďalej
22 | 02 | 2026 | Gabriela Fedičová

Milí čitatelia,

veríme, že pravda má byť pre všetkých – nie zamknutá za platobné brány, prémiové zóny či platený obsah.

Fungujeme bez oligarchov, bez tlaku   politických strán a záujmových skupín.

Ak si vážite našu prácu, prosím, podporte nás.

💳 Príspevok si môžete použiť na účet: SK: IBAN91 020 0000 0043 7373 6457 (uveďte poznámky, stačí zrušiť „dar“)

Ďakujeme, že ste s nami. Vďaka vám môžeme zostať slobodní. ❤️

Zdieľať tento článok
Starší článok Novší článok