Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Šimko podľa Fica v podstate zjednotil ľavicu a národný blok



Slovenka Nikola Čorbová ovládla extrémny Norseman v Nórsku. Po 12 hodinách boja získala titul majsterky sveta.
Profesor Rabkin: Trumpova obchodná vojna s Kanadou by mohla zmeniť NATO

Nový dokument o Jeffreyho Epsteinovi prinesie výpovede obetí, jeho brata aj ľudí z politického sveta. Na HBO Max dorazí už v septembri.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk







Peter Tóth upozorňuje na fakt, že médiá zbytočne a hlavne bezdôvodne lynčujú syna exministra Andreja Palka.
Vojna v Iráne podkopala kľúčové partnerstvá USA.
Vystúpenie na akciách organizovaných vládnymi rezortmi sa neodpúšťa. Pustia sa po oslavách SNP ľudia z kultúry a progresívnych médií aj do Nely Pociskovej? Pred útokmi a nenávistnými prejavmi varoval aj prezident priamo na oslavách SNP.
Osobné spomienky na vojnu, holokaust, popravy, vypálené domy a odvlečených mužov zo Závady a Kšinnej pripomínajú, prečo sa na minulosť nesmie zabudnúť.
Ďalšia kauza bez ohlasu médií...
SNS tri mesiace čakala na sľúbený Tarabov odchod z ministerstva a opozícia na pád SNS a vlády
Po troch rokoch nová správa a on sa čuduje otázkam politikov!


Komentáre
31. 10. 2025
Súd uznal Ursulu von der Leyenovú vinnú v kauze Pfizergate. Konštatuje po HD aj europoslanec Ľuboš Blaha. Ten však tému "rozohráva" ďalej.
Začnime absolútnym faktom. Ľuboš Blaha tvrdí, že "ak ani toto nezatrasie Európskou komisiou, tak potom bruselská chobotnica už naozaj prežije všetko."
"Mimochodom, v branži pôsobí aj jej manžel. Ale hlavná vec, že títo veľkí bruselskí bojovnici proti korupcii od rána do večera nadávajú na Maďarsko.
Haló , ešte raz - Leyenová porušila zákony. Pfizergate sa potvrdil. Takto rozhodol súd. Mali sme pravdu, keď sme ju kritizovali." Konštatuje Ľuboš Blaha a HD sa hrdo pridáva.
"Pamätáte, nemohol si nič povedať proti Pfizeru a tobôž nie proti Bruselu. Pritom už nevidí len slepý, že európsky establišment je skorumpovaný až do morku kosti Leyenová je len špičkou ľadovca.
Len pripomínam, že aktuálne je vyšetrovaných viacero poslancov Európskeho parlamentu z vládnucich frakcií za korupciu. Gratulujeme." Informuje europoslanec.
"Takzvaný Katargate. Panička bola samozrejme z jednej z vládnucich frakcií. Bývalého eurokomisára Reyndersa z liberálnej frakcie, kde sedí aj Progresívne Slovensko, vyšetrujú za pranie špinavých peňazí. Bravó! Iný komisár odišiel z Európskej komisie pracovať pre druhú najväčšiu americkú banku a všetci sa tu tvária, že to je v pohode, že dovtedy jej akože neslúžil. No jasné.
Za korupciu bol vyšetrovaný aj aktuálny predseda Európskej rady Costa. Vyšetrovanie sa zázrakom zastavilo, keď niekomu hore pobozkal prsteň a dnes poslúcha na slovo." Vymenúva korupčné panoptikum hrôzy pod názvom vedenie Európskej únie Ľuboš Blaha.
"Európskou úniou sú prelezení lobisti z najväčších bánk a korporácií, vrátane farmafiriem ako Pfizer. "Všimné" od Európskej komisie dostávajú všetky veľké liberálne mimovládky, aby držali ústa a riešili radšej transexuálov a ďalšie hlúposti... Dostanú granty, nech sa zatiaľ môže v kľude kradnúť."
"Prenasleduje sa Petr Bystroň z AfD, lebo mal vraj proruské prejavy. A najnovšie vraj vyšetrujú nás, piatich ľavicových europoslancov, lebo sme boli v Moskve vzdať úctu osloboditeľom. Hej, toto je najväčší problém Európy. Že chceme mier. Neriešme korupciu, neriešme odsúdenú Leyenovú, neriešme túto ich chobotnicu. Riešme Blahu a spol. za iný názor!"
"Povedzme to na rovinu: slovenskí Progresívci sú súčasťou tejto bruselskej chobotnice a ja už len čakám, kedy aj na nich príde.
Pani Leyenová, čo tak konečne niečo urobiť pre Európu a odstúpiť?" Navrhuje celkom vecne europoslanec Ľuboš Blaha.
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.
Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.

pred 55 min

pred 1 hod

pred 1 hod