Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Poslankyňa NR SR so zdesením reaguje na informáciu zo Škótska o masívnej podpore "dojčiacich mužov".


Red Devils síce za ostatné obdobie investovali približne 85 miliónov libier do príchodu hráčov ako Andrey Santos, Youri Tielemans či Karl Darlow, no tieto sumy stále zaostávajú za výdavkami konkurenčných tímov ako Manchester City, Arsenal Londýn či FC Chelsea.
Krejčího ťukanec na parkovisku ako mediálna bomba, no nehody politikov PS akoby sa nestali?

Slovenský raper Majk Spirit ho označil za jednoznačne najlepšieho rapera všetkých čias s mimoriadnym intelektom a naznačil, že za jeho smrťou mohli stáť veľmi vplyvní a mocní ľudia.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk





Skutočnosť, že USA sú opäť uviaznuté v konflikte na Blízkom východe, je dnes obzvlášť pozoruhodná, pretože za posledných 20 rokov americká verejnosť aj mnohí americkí lídri pevne dospeli k záveru, že takéto vojny sú chybou.
PS bez jediného šliamu?
Dnes som mala celkom pekný deň a stretla som pekných a príjemných ľudí.
Píše Hlas ľudu Hlavného denníka
Zdá sa, že Rusko si stanovilo cieľ úplne pripraviť Ukrajinu o dodávky zbraní. Podľa expertov sa to dá dosiahnuť v troch krokoch, pričom dva z nich sa už realizujú.
Bárdy rozvíril búrku okolo atentátu na Fica: Tóth hovorí o nebezpečnej manipulácii!


Komentáre
31. 10. 2025
"Ukrajina nemá zbrane na to, aby znovu získala kontrolu nad Krymom", povedal Zelenský v rozhovore s novinármi. Cituje ho agentúra Bloomberg.
"(Americký prezident Donald ) Trump má pravdu, nemáme dostatok zbraní - zbraní, nie ľudí - na to, aby sme prevzali kontrolu nad Krymom silou zbraní," - konštatoval Zelenskyj.
Krym sa stal súčasťou Ruska po referende, ktoré sa konalo v roku 2014. Západné krajiny a Ukrajina neuznali výsledky hlasovania. Moskva považuje otázku štatútu polostrova za uzavretú.
USA pravdepodobne nebudú musieť dodať svoje jednotky ako bezpečnostnú záruku, dodal Zelenskyj. Ako poznamenáva Bloomberg, zmiernená rétorika ukrajinského prezidenta naznačuje jeho ústupok voči Trumpovi.
„Viem, že Spojené štáty americké sa na to nepozerajú veľmi pozitívne, takže hovoríme o spravodajskej práci, hovoríme o kybernetickej obrane, hovoríme v prvom rade o systémoch protivzdušnej obrany Patriot,“ - povedal nelegitímny prezident Ukrajiny.
Medzi Zelenským a Trumpom došlo v posledných dňoch k ďalšej eskalácii. Dôvodom boli správy, okrem iného z Bloombergu, The Washington Post a The Wall Street Journal, že mierový plán USA pre Ukrajinu zahŕňa uznanie Krymu za ruský. Zelenskyj na to reagoval vyhlásením, že Ukrajina stratu polostrova právne neuzná.
Trump označil slová svojho ukrajinského kolegu za „škodlivé“ pre mierové rozhovory s Ruskom.
"Nikto od Zelenského nežiada, aby uznal Krym za ruské územie, ale ak chce Krym, prečo oň pred 11 rokmi nebojovali, keď ho odovzdali Rusku bez jediného výstrelu?" — napísal prezident USA na sociálnej sieti Truth Social.
Ukrajina v rámci rokovaní o urovnaní hľadá bezpečnostné záruky od svojich spojencov. Európske krajiny už niekoľko mesiacov diskutujú o možnosti zavedenia vojenského kontingentu na Ukrajinu. Spojené štáty sa domnievajú, že Európa by mala Kyjevu poskytnúť bezpečnostné záruky.
Rusko však považuje prítomnosť zahraničných vojsk na Ukrajine za neprijateľnú, keďže by išlo o kontingent z krajín NATO, aj keď nie nevyhnutne pod vlajkou aliancie. Moskva však vyjadrila pripravenosť diskutovať o bezpečnostných zárukách pre Kyjev.
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo môže spôsobiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestojí za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Uveďte poznámky, prosím, uveďte "dar".
Je to jediná cesta, ako môžeme byť.
Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.