Podporte našu redakciu
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457
Premiér Robert Fico sa možno tešil predčasne! Hlasovanie o vyslovení dôvery jeho vláde vôbec nemusí priniesť bordel v zmysle ako si to predstavoval nielen on, ale aj politickí komentátori. Osobne som očakával, že v parlamente bude z opozície lietať perie a chlpy, ale zdá sa, že Ficovi bude stačiť len sedieť a čakať na pečiatku od Národnej rady, že má jej dôveru.
Jednota opozície dlho nevydržala! Igora Matoviča na spoločnej tlačovke postavili úplne dozadu a ten sa rozhovorom pre Aktuality predral úplne dopredu, dokonca vyhlásil, že opozíciu neťahá Michal Šimečka, ale on s jeho kútom hanby.
Len predstavte teraz koaličných poslancov, ktorí už mali pripravené ohnivé prejavy o tom, kto im ide o morálke kázať. Všetko môžu hodiť do koša a nechať predniesť prejav premiéra Roberta Fica, po ktorom mu môžu zatlieskať a znudene striehnuť na koniec rozpravy, v ktorej budú znieť absurdnosti, že plyn Ruska je nástrojom hybridnej vojny a mali by sme poslúchnuť ešte nedávno nenávideného Donalda Trumpa a kupovať plyn, neokologický z bridlice, len zo Spojených štátov.
Bordel v parlamente naozaj bude, ale naň si vystačí aj sama opozícia. Že je Matovič blázon, s ktorým sa nedá spolupracovať vie asi celé Slovensko,ale že sa ešte nájde idiot, ktorý je ochotný reagovať na jeho nezmysly, tak to by povedal málokto.
Šimečka sa nekritizuje, do Šimečku sa nekope a pre Šimečku sa oplatí aj zhovadiť sa. Šéfovi poslaneckého klubu Progresívneho Slovenska Martinovi Dubécimu sa po Matovičových slovách na hlave zježili aj vlasy, ktoré nemá a potreboval sa za svojho kápa postaviť. Šimečka vraj počas dovolenky Roberta Fica nebol na dovolenke, to je informácia, ktorú musel Dubéci oznámiť svetu.

Poslankyňa NR SR so zdesením reaguje na informáciu zo Škótska o masívnej podpore "dojčiacich mužov".


Red Devils síce za ostatné obdobie investovali približne 85 miliónov libier do príchodu hráčov ako Andrey Santos, Youri Tielemans či Karl Darlow, no tieto sumy stále zaostávajú za výdavkami konkurenčných tímov ako Manchester City, Arsenal Londýn či FC Chelsea.
Krejčího ťukanec na parkovisku ako mediálna bomba, no nehody politikov PS akoby sa nestali?

Slovenský raper Majk Spirit ho označil za jednoznačne najlepšieho rapera všetkých čias s mimoriadnym intelektom a naznačil, že za jeho smrťou mohli stáť veľmi vplyvní a mocní ľudia.
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk





Skutočnosť, že USA sú opäť uviaznuté v konflikte na Blízkom východe, je dnes obzvlášť pozoruhodná, pretože za posledných 20 rokov americká verejnosť aj mnohí americkí lídri pevne dospeli k záveru, že takéto vojny sú chybou.
PS bez jediného šliamu?
Dnes som mala celkom pekný deň a stretla som pekných a príjemných ľudí.
Píše Hlas ľudu Hlavného denníka
Zdá sa, že Rusko si stanovilo cieľ úplne pripraviť Ukrajinu o dodávky zbraní. Podľa expertov sa to dá dosiahnuť v troch krokoch, pričom dva z nich sa už realizujú.
Bárdy rozvíril búrku okolo atentátu na Fica: Tóth hovorí o nebezpečnej manipulácii!


Komentáre
31. 10. 2025
Šlachetné gesto Dubéciho voči svojmu vodcovi, ale pôsobí komicky. Koľko bude Progresívnemu Slovensku trvať, aby pochopilo, že Matovič sa vyhlásil za lídra opozície? Toto by mal byť pre stranu, ktorá má chuť po premiérskej stoličke problém a nie to, či bol alebo nebol jej líder na dovolenke.
Realita je taká, že hoci Matovič nemá mediálny výtlak ako Šimečka, dokonca ho nevidno, tak marketingovo dá celé Progresívne Slovensko s jedným prstom v nose a druhým v zadku, pričom podobne, ale tentoraz politicky dá celú opozíciu Robert Fico.
Ohlásená jednota opozície nevydržala ani do otvorenia schôdze o vyslovení dôvery vláde. A teraz si predstavte, čo s ňou urobí prejav Fica, ktorý oznámil, že bude bordel? Zo sliepok bude lietať perie a zo psov s prašinou chlpy!
Ale môžeme ísť ešte ďalej, slovami klasika “zatvorme oči a predstavme si”, že v koalícii predsa len nastane zrada a budú predčasné voľby. Čo to urobí s opozíciou, ktorá túži pomoci, ale nevie sa dohodnúť ani na tom, kto je lídrom? S prstom v nose, s prstom v zadku a so suchým tričkom ich Fico vypráši, a to netreba ani pripomenúť, že kampaňou “nechceme plyn z Ruska” si títo tajtrlíci podpilujú konár aj sami…
Bolo to tej opozícii treba? Ficovi darujú čierne na bielom, že má podporu Národnej rady a ešte aj znovu ukážu, že jednotne dokážu postupovať len pár hodín v roku, aj to len v prípade, že polovica z nich dodrží predpísané dávky lexaurinu a psychoanalgetík, ktoré Igorovi Matovičovi v týchto dňoch práve došli a bez kúska ostychu, či morálky označil premiéra "za vraha obetí v Spišskej Starej Vsi". S týmto, ťažko ho nazvať človekom, chce zvyšok opozície účelovo udržiavať jednotu?
Nie každý si v dnešnej dobe môže dovoliť platiť za médiá, preto náš obsah nezamykáme.
Ak Vám to Vaše možnosti dovoľujú, existujú dobré dôvody, prečo podporiť redakciu Hlavného denníka už dnes:
1. nestoja za nami peniaze žiadneho oligarchu, bohatého jednotlivca, politickej strany alebo inštitúcie, ktoré by nám hovorili, čo máme písať;
2. obsah nezamykáme ako väčšina mienkotvorných médií na Slovensku;
3. niekoľko rokov vám ponúkame iný pohľad na dianie doma, aj vo svete, ako takzvané "médiá hlavného prúdu"
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Je to jediná cesta, ako tu môžeme byť.
Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Telegram tu: https://t.me/hlavnydennik
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.

pred 21 hod

pred 22 hod

pred 1 d