LIPŠICOVA OCHRANA ČURILLOVCOV JE BOJ O HOLÉ PREŽITIE!
25 | 11 | 2023 I Gabriela Fedičová

"V roku 2021 začali na verejnosť prenikať správy, že úrad inšpekčnej služby začal preverovať informácie o tom, že skupina vyšetrovateľov, ktorí sú dnes známi pod označením čurillovci, manipulujú ťažiskových svedkov, tzv. spolupracujúcich obvinených. Vďaka takýmto manipulovaným výpovediam nasmerovali trestné konania voči vopred vytipovaným osobám, pričom pravdepodobne sledovali aj politické záujmy hnutia OĽaNO," zverejnila na sociálnej sieti video strana SMER SSD z relácie Teraz Takto s Ankou Žitnou.

"Napriek mediálnej ochrane čurillovcov si treba pripomenúť rozhodnutie generálnej prokuratúry, ktorým zamietla sťažnosť čurillovcov proti ich obvineniu a kde sa konštatuje, že na ich predpokladanom protiprávnom konaní a manipulácii sa podieľal Lipšicov úrad - konkrétne M. Sabota, čurillovec, ktorý sa vo svojej výpovedi priznal a dokonca popísal aj účasť D. Lipšica... A práve preto má úrad špeciálnej prokuratúry pod Lipšicom dôvod ich aj nezákonne ochraňovať a priznávať im štatúty, ktoré im nepatria," dodávajú.

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik