Obrovský smútok ministra financií Ladislava Kamenického
15 | 11 | 2023 I Gabriela Fedičová

Minister financií Ladislav Kamenický (SMER - SSD) sa na sociálnej sieti zdôveril svojim priateľom a sledovateľom s veľmi smutnou rodinnou udalosťou, ktoré zasiahla celú jeho rodinu.

Milí priatelia, začal v úvode Ladislav Kamenický.

"Dnes v noci sme sa boli naposledy rozlúčiť s mojím švagrom, ktorý nás vo veku 57 rokov náhle a nečakane opustil. Miloval život a bol to vynikajúci človek. Všetkým nám bude veľmi chýbať. Česť jeho pamiatke!" Napísal Ladislav Kamenický.

Foto: Zdroj: Facebook: Ladislav Kamenický

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať. 
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne budeme naďalej silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik