Ak si vážite našu prácu, môžete nás podporiť dobrovoľným finančným príspevkom.
IBAN
SK9102000000004373736457

Dostávajte dôležité správy okamžite
© 2026 Hlavný Denník. Všetky práva vyhradené.
Made in Slovakia

Prípad si zaslúži preverenie

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov na Hlinka Gretzky Cupe v Edmontone nenadviazali na dobrý výkon z úvodného súboja proti Švédom.
Progresívci živili okrem Korčoka aj ľudí z jeho prezidentského štábu. Za rok 2025 to stranu stálo 180-tisíc eur.

Jedna krátka veta trápila filozofov celé stáročia. Dokážete vyriešiť slávny paradox klamára bez toho, aby ste sa zamotali?
Najnovšie články z partnerského portálu somzdediny.sk



.jpg)

Novinárske sliepočky a ich mužskí kolegovia sa niekedy darmo snažia hlúpymi otázkami dostať Kaliho do úzkych.
Hlavný denník pred necelým mesiacom priniesol článok o agresívnom správaní cigánskej omladiny pri požiari strniska v Moldave nad Bodvou.
"Matovič má hrošiu kožu. Myslí si, že mu všetko prejde. Stačí vždy len vytiahnuť žolíka - Fica, Smer, boj proti mafii. A je odpustené! Je načase, aby zaslepení…
Komentáre
31. 10. 2025
Už sa cíti premiérom? Alebo sa niečoho bojí? Líder Progresívneho Slovenska podľa zistení týždenníka Plus 7 Dní už nejaký čas chodí s ochrankou. Tú mu platí jeho strana PS. Nikto zo strany však o tom nechce hovoriť.
Vyšportovaný muž bol dva kroky od Michala Šimečku už počas koncertu na Hlavnom námestí v Bratislave, ktorý pár dní pred voľbami organizovala Šimečkova strana. Nepohol sa od neho viac než na tri kroky. Je to jeho bodyguard, povedali Pluske ľudia zo Šimečkovho okolia.
Moderátorka predvolebného koncertu v Bratislave, aktivistka Kristína Tormová, na úvod vyzývala aj zhromaždený dav: “Ak sem náhodou prídu nejakí provokatéri, alebo aby to bolo gender vyvážené: provokatérky, tak by som vás chcela poprosiť, aby ste sa nezapájali.”
Muž sa od Šimečku nepohol, ani keď sa zhováral s ľuďmi, ani keď trávil čas s manželkou a malou dcérkou, spolu s ním z námestia aj odchádzal.
“Bezpečnostné opatrenia a miera ich využitia sú informácie citlivé na zverejňovanie, keďže v budúcnosti by práve zverejnené detaily mohli predstavovať bezpečnostné riziko,” uviedli v odpovedi pre PLUS 7 DNÍ. Potvrdili však, že na koncerte aj volebnej noci sa nachádzali aj ľudia dohliadajúci na bezpečnosť oboch akcií.
Progresívci využívajú podľa výpisu z transparentného účtu strany služby rovnakej agentúry aká poskytovala ochranku aj počas kampaňovania súčasnej prezidentke Zuzane Čaputovej. Za bližšie neuvedené služby týždeň pred voľbami a ochranu počas volebnej noci zaplatili bezpečnostnej spoločnosti približne 3 000 eur, "vyšťúrala" Pluska.
Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robili tak ešte agresívnejšie pred voľbami a je malá nádej, že sa ich prístup k informovaniu v krátkom čase zmení. Preto sa domnievame, že naša úloha pri informovaní verejnosti je stále nezastupiteľná a chceme v nej pokračovať.
Ďakujeme Vám za doterajšiu podporu, morálnu, aj finančnú. Budeme radi, keď nám budete pomáhať aj naďalej. Podporiť nás môžete svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj najmenšia podpora veľký význam.
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Spoločne budeme naďalej silní!
Ďakujeme vám!
Zatiaľ žiadne komentáre. Buďte prvý, kto sa zapojí do diskusie.