Dráčik TVRDO odchádzajúcej politickej elite: Čo ste tu tri roky predvádzali, muselo prebrať aj dinosaura
23 | 09 | 2023 I Diana Zaťková

Záplava migrantmi je riadená sabotáž! Politici, kompetentní úradníci a iní spolupáchatelia, ktorí túto inváziu spôsobili tým, že boli súčinní pri jej realizácií alebo sa nečinne prizerali, musia niesť trestnoprávnu zodpovednosť za škody a strádanie, ktoré tým vytvorili obyvateľstvu, prízvukuje majiteľ Dráčika majiteľ Dráčika Dušan Víglaský.

Názor Dušana Víglaského prinášame v plnom znení.

Čo chcete povedať vy, do zabudnutia odchádzajúca politická elita?

Nevedeli ste, že na jeseň prichádza vlna migrantov? Ale veď na to sa treba pripraviť rok dopredu. Treba mať vypracovaný systém a plán, technické zabezpečenie a v neposlednom rade ľudí. Teraz sa vyhovárate na bankára od prepážky? Čo ste riešili? Hašterili ste sa ako deti v materskej škole, a popritom sa napakovali. Okrem toho, že ste riešili vlastné kšefty, ste sa o nič nestarali, lebo ste o žiadne riadenie štátu ani nemali záujem, a zároveň to pre vás bola španielska dedina. Tá akože vláda, bola väčšinu času nefunkčná a paralyzovaná. 

Načo sa tam ešte raz hrabete?

Ste normálni? Uvidíme, či sú už voliči vyspelí a či sme už aj my všetci normálni. To, čo ste tam skoro štyri roky predvádzali, bolo ako dostať s bejzbalovou pálkou do hlavy. To muselo prebrať z hlbokého spánku aj dinosaura.

Ľudia, ešte stále máte pocit, že referendum o predčasných voľbách bolo zbytočné? Kedy sa spamätáte? Keď vás niekto olúpi alebo znásilní vaše dieťa? Čakáte kedy už bude neskoro? Nechce sa vám pohnúť z gauča? Je vám jedno, že vás niekto podreže?

Ste vlastizradcovia!

Zámorskí sociopati sa rehocú, ako s nami vybabrali a zničili nám životné podmienky, za pomoci skorumpovaných a hlúpych kriminálnikov z radov politikov, sponzorovaných parazitických organizácií a inej spodiny. Zapredali sa a spolupracujú na likvidácií štátu, v ktorom ich rodičia vychovávali v dôstojných podmienkach. Predali by aj vlastnú matku do otroctva.

Táto banda neschopných klamárov a hlupákov pre vás neurobila vôbec nič. Dávajú vám almužnu a zadlžujú štát o miliardy. Nahnali vás na testovanie ako dobytok. Vy to nevidíte? Tak choďte k očnému alebo naspäť do základnej školy.

SPRISAHANIE proti donovi Quijoteovi de la Trnava? O ČO IDE NAOZAJ
Priatelia, nedajte sa pomýliť, upozorňuje na sociálnej sieti politický analytik Eduard Chmelár. Jeho Igorodie pení na facebooku, že Progresívne Slovensko sa sprisahalo so smerohlasáckou mafiou proti neohrozenému bojovníkovi donovi Quijoteovi de la... Čítať ďalej
23 | 09 | 2023 | Diana Zaťková

Vážení naši čitatelia!

Už niekoľko rokov Vám prinášame informácie, ktoré nechcú zverejňovať takzvané médiá "hlavného prúdu". Zatajujú Vám informácie a pokúšajú sa ovplyvniť Vašu mienku v ich prospech. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami, ktoré budú mať mimoriadny význam a rozhodnú o našom ďalšom osude. Naša spoločnosť prežíva zložité chvíle, priviedli ná do ekonomického, aj morálneho úpadku. Ohrozená je naša budúcnosť, budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte a nerozkrádajú ho, dôchodcov, detí, aj vnukov. Teraz stojíme  pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich spoločne zastavíme.

V Hlavnom denníku Vám budeme naďalej prinášať informácie, ktoré Vám zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.

Budeme radi, keď nám v tom pomôžete svojim darom. Môžete tak urobiť finančným príspevkom v akejkoľvek sume. Aj tá najmenšia, má pre nás veľký význam.
Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".
Spoločne dokážeme byť silní!
Ďakujeme Vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik