Hlas ľudu: Súboj dvoch „rečníckych titanov“ Kollára a Šimečku
18 | 09 | 2023 I Mária Škultétyová

Akí rečníci, taká úroveň. Nuž aj v Sobotných dialógoch tak. Na ich konci som mala dojem, že Šimečka si vydýchol.  Že chvalabohu, trápenie skončilo.

Kollára už dobre poznáme, vieme, aké sú jeho vyjadrovacie schopnosti. K Borisovmu prejavu vždy patrí koktanie a brbtanie. Aj keď sa miestami zdalo, že niektoré témy sú im blízke, že chlapci by si rozumeli, predsa len sa v niečom  rozchádzali. To niečo je najmä názor na migráciu a „smerácke papieriky.“ Kým Kollár za prílev migrantov viní Ódora s Hamranom, Šimečka to hádže na Maďarov. Ani v názoroch na zdravotníctvo sa celkom nezhodli. Podľa Kollára na jeho zlom stave má svoj podiel viny aj  Dvořák z PS.

Keď prišla reč na  politickú kultúru a bitku smeráckych poslancov s Matovičom,  Kollár Šimečkovi pripomenul, že PS kritizuje to, čo samo robilo. PS rovnako ako Matovič narúšalo pred ostatnými voľbami míting ĽSNS, vtedy aj kamene lietali. A spomenul aj akciu Sme rodina, kde sa liberáli tiež dopustili výtržností.  Miško sa ospravedlnil a hriech bol zažehnaný.

K dobru Kollárovi možno pripísať aj to, že viackrát usvedčil Šimečku z klamstiev.

Počúvať Šimečkovu sekanú reč nie je príjemný zážitok. Mne to doslova píli uši. A keď sa započúvate do jeho odpovedí, že  Fica treba poraziť, že Smer je zlý a Ódorova vláda nemá chybu, stráca všetko.

Hlas ľudu: Bitka o premiéra
Kto ním bude? Fico, Šimečka alebo Pellegrini? Zatiaľ nevieme. Ale isté je, že to bude predseda víťaznej strany. Aj Čaputová sa vyjadrila, že víťaza poverí zostavením vlády. Ako to vidím ja Je skoro isté, že to bude niekto z troch menovaných.... Čítať ďalej
18 | 09 | 2023 | Mária Škultétyová

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!