Budete sa rehotať: Matovič a Kaliňák "v ringu" (GALÉRIA)
13 | 09 | 2023 I Eka Balaskova

Keď Smer-SSD v utorok zvolával na  stredajšie ráno na verejnú tlačovú besedu pred Úrad vlády ani netušil, akého návštevníka na nej "privíta" Robert Kaliňák. Ako na Divokom západe, bavia sa Slováci - sociálne siete zaplavili desiatky meme obrázkov z konfliktu, ktorý vyvolal predseda OĽaNO Igor Matovič. 

Facebook / Zomri online
Facebook / Zomri online
Facebook / Zomri online
Facebook / Zomri online
Facebook / Zomri online

PREDVOLEBNÝ BOJ ZAČAL AKO SA PATRÍ! KALIŇÁK A MATOVIČ - OSTRÁ BITKA V PRIAMOM PRENOSE! (VIDEO)
Lietali kopačky, päste a nadávky. Matovič sa na tlačovke Smeru pobil s Robertom Kaliňákom! Igor Matovič a politici zo Smeru-SD sa pobili počas stredajšej tlačovej konferencie strany Roberta Fica o ochrane hraníc SR pred migrantmi. Konflikt... Čítať ďalej
13 | 09 | 2023 | Diana Zaťková

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!