Tibor Gašpar: Na základe podania Diany Santusovej mal byť Ďurka opätovne vo väzbe!
13 | 09 | 2023 I Ivan Mihale

S najdlhšie slúžiacim niekdajším prezidentom Policajného zboru SR Tiborom Gašparom sa moderátorka Mimi Šramová rozprávala o migrantoch, nezvládnutom manežmente migrantskej krízy zo strany súčasného šéfa slovenskej polície Štefana Hamrana, rozklade silových zložiek, ako aj podaní Diany Santusovej a kriminalizácii opozície.

• Vo Veľkom Krtíši neboli zvládnuté základné veci, ktoré sú v 21.storočí samozrejmosťou. Počet zaregistrovaných nelegálnych migrantov na Slovensku sa ešte zvýši. Migranti zatajujú svoj pôvod, využívajú ekonomický status. Pán Hamran mal prijať sebareflexné opatrenia už dávno. Hamran koná nielen z dôvodu nekompetentnosti. Vláde vyhovuje, čo sa deje na Slovensku. Toto, čo sa deje na Slovensku, má nahadiť migračné kvóty. Výroky Hegera, že na zabezpečenie hranice treba 50 tisíc vojakov, je demagogické. Úlohy policajného zboru sú jasné zo zákona, Hamran ich neplní. Progresívne Slovensko tvrdí, že tu prídu lekári a jadroví inžinieri. Takých som ja tu ale nevidel. Politikou, ktorú robíme, prispievame k rozvoju prevádzačstva. Som šokovaný, ako postupuje slovenská polícia. Čo predkladá Hamran je demagógia a klamstvo. Je jednoduchšie byť na hranici, ako naháňat migrantov po Slovensku. Vnutorná bezpečnosť Slovenska je vážne narušená. Je smutné, že médiá sú súčasťou demagógie. Policajný zbor na čele s Hamranom označuje predstaviteľov bezpečnostných zložiek za vagabundov a zločincov bez dôlazov.

• Na základe podania Diany Santusovej mal byť Pavol Ďurka opätovne vo väzbe

HNUS A HNOJ! Pravá tvár Hamranových chlapcov? (FOTO)
Policajný generál vo výslužbe Ivan Ševčík zverejnil podanie Diany Santusovej, ktoré nám, podľa jeho slov, otvorí oči o tom, v akom stave je slovenská polícia. „Hnus a hnoj,“ konštatuje Ševčík. Po tom, čo nedávno Santusovej zastupovanie prebral... Čítať ďalej
11 | 09 | 2023 | Eka Balašková

Vážení naši čitatelia!

Dovoľujeme si osloviť vás s prosbou o pomoc. Už niekoľko rokov prinášame informácie, ktoré "médiá hlavného" prúdu odmietajú zverejňovať. Robia tak ešte agresívnejšie aj teraz pred voľbami. Priviedli nás, ako spoločnosť,  do ekonomického, aj morálneho úpadku. Naša budúcnosť a budúcnosť tých, čo pracujú a nepriživujú sa na štáte je ohrozená. Teraz stojíme pred voľbou, či dostanú možnosť pokračovať v tomto rozklade, alebo ich zastavíme.

V Hlavnom denníku  budeme naďalej prinášať informácie, ktoré vám úmyselne zatajujú. Budeme zverejňovať iné názory slobodných ľudí.
Môžete nám pomôcť. Podporiť nás svojim darom, ľubovoľným finančným príspevkom. Pre naše fungovanie má aj tá najmenšia podpora veľký význam.

Číslo účtu pre finančné dary je: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457
Do poznámky prosíme uviesť "dar".

Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme vám!

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik