Je narušený priebeh parlamentných volieb v Slovenskej republike, tvrdí SNS
11 | 08 | 2023 I Ivan Brožík

Slovenská národná strana v súvislosti so zatknutím Tibora Gašpara vyzýva prezidentku Slovenskej republiky, aby bezodkladne vyvinula kroky k tomu, aby Ódorova vláda bola vládou odborníkov a nie Progresívneho Slovenska.

"Zatknutie Tibora Gašpara je bezprecedentný zásah do predvolebného boja. Nikdy v histórii Slovenskej republiky sa nestalo, aby človek z vedúcich miest kandidátnej listiny bol demonštratívne zatknutý.

Prezidentka klame

Prezidentka Slovenskej republiky klame občanov, ak tvrdí, že zostavila vládu odborníkov. Najlepším príkladom je menovanie štátneho tajomníka na Ministerstve vnútra, člena progresívneho Slovenska Martina Královiča a bratislavského nočného primátora Bratislavy. Prezidentka porušuje ústavu, pretože ústava jej umožňuje zostaviť vládu odborníkov, ale ak Ódorova vláda preukazuje politickú príslušnosť, prezidentka je povinná konať a musí bezodkladne odňať Ódorovi poverenie.

Narušenie priebehu volieb

Je zrejmé, že týmto zásahom polície je narušený priebeh parlamentných volieb v Slovenskej republike" Píše sa v stanovisku Slovenskej národnej strany k zatknutiu volebného kandidáta Tibora Gašpara.

Haščákov prípad rozhodovala Záleská a spravodajsky pokrývala Tódová
Hoci sa Monika Tódová bráni tým, že svoj vzťah so sudkyňou Záleskou neskrývajú, z garáže penziónu, kde spolu dovolenkovali, Martina Daňa takmer vykázala. Vo svojej reakcii na Daňove videá Tódová uviedla, že nerobia nič zlé, chodia spolu do... Čítať ďalej
11 | 08 | 2023 | Eka Balaskova

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik

.