Keď preteká "obyčajná" žumpa
06 | 08 | 2023 I Ivan Brožík

Na ten okamih poukazuje vo svojom najnovšom statuse na sociálnej sieti politológ Jožo Lenč.

Politológ píše, že Eduard Heger konečne pochopil.

"Eduard Heger pochopil, že pracovnou metódou Igora Matoviča, pre ktorého roky pracoval je lož. "Rozprávaš veci, ako si si ich poskladal," reagoval a dodal, že "a pritom vieš, že to nie je pravda." Okrem toho priznal, že "poznám ťa už roky a už sme si na to zvykli. Ty sa snažíš ľudí uvariť opakovaním neprávd. O tom sme v OĽaNO vedeli už dávno."

Škoda, že v OĽaNO o tom iba "vedeli"

"Vedeli to mnohí. Dlho. Podaktorí už od roku 2010, kedy v "kapsáčoch a sandálkach" vstúpil občan Matovič do NR SR a vyhlásil, že dostal ponuku na 20 miliónov, ak povalí vládu Ivety Radičovej. V roku 2011 ju povalil. Jediný, kto sa tváril, že to nevie, že nevie, že občan Matovič klame, bol jeho dlhoročný poskok občan Heger. Premiér, ktorý kryl premiéra." Stroho a smutne pripomenul politológ Jožo Lenč.

Matovičova "päťstovka" už tu dávno bola!
Alojz Hlina sa rozpamätal. Na film, ktorý vznikol kedysi dávno v hlbokom socializme. A naozaj si stačí iba vymeniť osobu za volantom. Mimochodom, bola to komédia. "Ja som vedel, že som tú Matovičovu 500-ku už niekde videI... " - tvrdí... Čítať ďalej
06 | 08 | 2023 | Ivan Brožík

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme