SLOVÁ matky, ktorá DOBODALA medveďa: Čo sa v osudné minúty dialo?
08 | 07 | 2023 I Diana Zaťková

Momenty hrôzy a strach o vlastný život zažil len 20-ročný Kristián z obce Háj, ktorého 7.júla napadol v skorých ranných hodinách medveď priamo na farme, kde žije so svojou rodinou. Prípad mohol mať ten najtragickejší koniec nebyť hrdinského činu jeho mamy. Čo boli jej prvé slová, keď sa spamätala zo šoku?

Prípad napadnutia mladého Kristiána medveďom mohol mať oveľa tragickejší koniec nebyť hrdinského činu jeho mamy. Tá, keď videla, že obrovská šelma zúri nad telom jej milovaného syna, bez váhania sa rozbehla naproti divému zvieraťu a vidlami ho dobodala, kým necúvol. 

Dráma, ktorá do konca poznačila rodinu Sedláčkových, sa odohrala v piatok nad ránom na ich rodinnej farme. Ako informovali tvnoviny.sk, tak ako každé ráno Kristián (20) vyvádzal z maštale koňa, keď ho znenazdajky napadol medveď. Zvalil ho na zem a dohrýzol mu ruky, ktorými si syn majiteľa farmy chránil tvár.

„Bola to obrovská sila. Ak by tam nebola mamina, aby mi pomohla, tak by ma možno aj zabil. Hrabal a hrýzol,“ povedal Kristián,

Jeho matka Michaela totiž celý útok videla. Vzala do rúk vidly a syna s ich pomocou bránila. Niekoľkokrát ho bodla.

„No čo vás prvé napadne, ako matka idete zachrániť dieťa. Vidíte tú strašnú situáciu, tak ide o momenty, nie je priestor na rozmýšľanie. Spravíte, čo vás prvé napadne,“ povedala mama Michaela.

Medveď zostal po jej zásahu ležať na zemi. Michaela s Kristiánom ušli a políciu zavolali s informáciou, že zabili medveďa. Keď prišli policajti so samopalmi, medveď tam už nebol. Zásahový tím aj policajti lokalizovali priestor, v ktorom by mal medveď svoje zranenia prežívať. Plánujú ho usmrtiť.

HOROR na kolotoči: Elektrický prúd ZASIAHOL len 2,5-ročného chlapca
Len málo stačilo, aby sa nestala obrovská tragédia. Na Slávnostiach obce v Hornej Krupej počas jazdy na detskom reťazovom kolotoči zasiahol elektrický prúd 2,5-ročného Mathiaska. O udalosti informuje trnavská polícia na sociálnej sieti. "ÚTOČILA" ... Čítať ďalej
08 | 07 | 2023 | Diana Zaťková

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik