ZA TOTO MUSIA PADAŤ HLAVY! Polícia SR to prehnala
25 | 05 | 2023 I Diana Zaťková

K incidentu medzi slovenskou políciou a dvoma opitými americkými vojakmi vo Zvolene neďaleko vojenskej základne Lešť sa na sociálnej sieti vyjadrila aj Polícia SR. Nie však tak, ako by mnohí čakali! "Vraj Slováci nemajú čo pindať, pretože, podržte sa - Slováci sa vraj opíjajú za volantom," upozornil na naozaj svojský prístup mužov zákona k incidentu podpredseda Smeru Ľuboš Blaha.

„Agresívni americkí vojaci opäť zaútočili, tentoraz v Bille v okrese Zvolen – Zlatý potok. Zasahovala polícia, ktorá musela proti jednému z nich použiť donucovacie prostriedky," uviedol pred pár dňami na sociálnej sieti europoslanec Milan Uhrík.

Polícia odkazuje hoaxerom a konzumentom bludov: To nič, veď aj Slováci sa opíjajú!

"Opití americkí vojaci idú domov, trest ich neminie: vnímajú hoaxeri tak citlivo aj opitých slovenských vodičov?" Takto znie nadpis k statusu Polície SR.

"Veľvyslanectvo USA v Bratislave zverejnilo informácie k incidentu, ktorý nastal medzi americkými vojakmi, do ktorého neboli zapojení občania SR, čo potvrdila aj polícia vo Zvolene. Z témy začali medzitým žiť prominentní tvorcovia dezinformácií, ktorí sú precitlivení na opitých Američanov a na druhej strane oslavujú “oslobodenie” Bachmutu. Je zaujímavé, že taký rozruch nevyvolávajú opití slovenskí vodiči, ktorí lámu historické rekordy. To však nie je populárna téma pre domácich konzumentov bludov," ohodnotila polícia vo svojom statuse každého, ktorému sa nepáči, že sa u nás opíjajú predstavitelia cudzej armády, ktorí majú za opaskom zbrane.

ŠKANDÁL! Ožratí americkí vojaci vyčíňali vo Zvolene! Ambasáda už žehlí
Europoslanec Milan Uhrík (REPUBLIKA) na sociálnych sieťach upozornil na incident medzi slovenskou políciou a dvoma americkými vojakmi vo Zvolene neďaleko vojenskej základne Lešť. Vojaci boli podľa správ americkej ambasády na Slovensku suspendovaní,... Čítať ďalej
25 | 05 | 2023 | Diana Zaťková

Polícia SR - ochrana amerických výtržníkov

Prístup polície ohodnotil na Telegrame aj opozičný poslanec Blaha. "Polícia už našla vinníka amerického vyčíňania vo Zvolene - MÔŽU ZA TO SLOVÁCI!"

"Polícia SR sa vyjadria k prípadu opitých a agresívnych amerických vojakov... Vraj Slováci nemajú čo pindať, pretože, podržte sa - Slováci sa vraj opíjajú za volantom. A vraj tí, ktorí kritizujú americké vyčíňanie, sú "konzumenti bludov". Veď americká ambasáda sa ospravedlnila a polícia od dojatia nedýcha, určite boli aj slzy. Prepáčte, ale toto je oficiálne vyjadrenie polície na sociálnej sieti. Tí, ktorí majú chrániť občanov Slovenskej republiky, chránia amerických výtržníkov," krúti hlavou smerák.

Kde je Zuzana Čaputová?

"A ešte aj nadávajú Slovákom tým, že využívajú učebnicový "ačohentizmus", ktorý sami v prípade amerických vojen hystericky kritizujú," dodáva. 

Za toto by mal podľa Blahu minister vnútra Ivan Šimko okamžite odstúpiť. "Kde je Zuzana Čaputová? To vážne necháme políciu, aby primitívne kopala do Slovákov? Akože - americkí vojaci sa môžu opíjať a ohrozovať svoje okolie, veď Slováci pijú tiež... To vážne?"

Politik hovorí, že za normálnych okolností by už americkí vojaci čelil trestnému konaniu za nebezpečné vyhrážanie a výtržníctvo. A možno aj za útok na verejného činiteľa.

"Veď sa policajtom vyhrážali, že ich zabijú, že bude tiecť krv a že bude boj. A do toho tona vulgarizmov. Všetko je v zápisnici, ktorú videlo celé Slovensko. Namiesto trestného stíhania sa stalo presne to, pred čím sme varovali pri Obrannej dohode s USA - slovenské orgány prípad ponechali v jurisdikcii Američanov," pripomína Blaha.

Upozorňuje, že americkí vojaci sú už, samozrejme, prevelení preč zo Slovenska a nikto nikdy nezistí, či boli alebo neboli potrestaní. "Páchatelia sú fuč, oni to ututlú a bude - tak to robí americká armáda. Ale hlavne, že polícia so slzami dojatia posiela srdiečka americkej ambasáde za to, že sa ospravedlnili!"

Za toto musia padať hlavy

"Tak čo, pani prezidentka, už sa konečne prebudíte? Dokedy budete chrániť opitých amerických Rambov? Dokedy budete kašľať na Slovákov?," uzatvára Blaha svoj status otázkou.

Dialóg s hluchým, alebo zas argument "lebofico"
Vlády, v ktorých bol Igor Matovič (OĽANO), zrušením plného trinásteho dôchodku a zmrazením minimálnych dôchodkov "ukradli" seniorom 2,2 miliardy eur za tri a pol roka vládnutia, uviedla podľa webu teraz.sk Jednota dôchodcov Slovenska... Čítať ďalej
25 | 05 | 2023 | Ivan Brožík

Potrebujeme Vašu pomoc

Stojíme na vašej strane, stojíme na strane čitateľov, ako dobrá protiváha mainstreamu. V Hlavnom denníku nájdete to, čo inde zbytočne hľadáte. Dnes potrebujeme vašu pomoc a podporu.

Číslo účtu pre finančné dary: IBAN SK91 0200 0000 0043 7373 6457

Podporiť nás môžete finančným darom v ľubovoľnej výške, do poznámky prosíme uviesť "dar". Spoločne dokážeme byť silní!

Ďakujeme

 

Ďakujeme

Ďakujeme, že nás čítate, že nás sledujete a ZDIEĽANÍM pomáhate alternatíve. Vážime si vašu podporu. Nájdete nás aj na sociálnej sieti Facebook a aj na Telegrame tu: https://t.me/hlavnydennik