Šokujúce aj úsmevné VIDEO: Žena bez rúška sa postavila na odpor policajtom, ktorí radšej ušli preč!
14 | 07 | 2021 I Jozef Uhlarik

Isté protipandemické opatrenia na Slovensku ešte stále platia. Týka sa to aj nosenia rúšok v uzavretých priestoroch. Tí, ktorí sa tomu nechcú podriadiť, majú problém, ktorý nie raz musí riešiť polícia. Lenže nie raz odíde aj tá s „dlhým nosom“. Policajtom sa tentoraz postavila na odpor žena bez rúška.


Svoje ústavné a zákonné práva poznala žena z videa, ktorá mala problém s SBS-karom v obchodnom reťazci Kaufland. Keďže nemala rúško, muž ju nechcel vpustiť do obchodu a zavolal na ňu políciu. Video zo „zásahu“, ktoré si nahrala samotná žena, zverejnil na sociálnej sieti český profil Rozšířené Vědomí a napísal k nemu aj krátky status.

„Zdieľajte ďalej, ako krásne pani utrela so všetkými zadný otvor. Inšpirujúce pre tých, ktorí sa stále boja. Ultra posratý Česko-Slovenský národ sa už musí prebrať a prestať si nechať * na hlavu,“ píše sa v statuse. Video však stojí za to, pretože odvážna žena sa nielenže nenechala zastrašiť privolaním polície, ale na odpor sa postavila aj samotným mužom zákona.A to takou formou, že ich doslova „ubila“ argumentami a tí, hoci prišli ako „big borci“, napokon radšej doslova ušli pred ňou preč. Štefan Harabin, známy to bezrúškovec, by mal z tejto jeho odvážnej nasledovníčky isto radosť.

Krčméry to schytal: „Doktor a expert si nasadí rúško aj respirátor a tvrdí, že sa chráni pred covidom?
Profesor Vladimír Krčméry „povýšil“ na úroveň Igora Matoviča. Aj on sa stal jedným z najnenávidenejších Slovákov. Dôvod je každému jasný – koronavírus. Teda nie pandémia ako taká, ale jej popisovanie a najmä odporúčania či už testovania alebo... Čítať ďalej
11 | 07 | 2021 | Jozef Uhlárik