Muž sa počas letu pokúsil otvoriť dvere lietadla. Bolo nútené núdzovo pristáť (VIDEO)
13 | 06 | 2021 I Lukáš Leca

Lietadlo spoločnosti Delta Air Lines muselo núdzovo pristáť po tom, čo sa muž pokúsil násilím otvoriť dvere stroja. Cestujúci zdieľali na sociálnej sieti zábery agresívneho pasažiera, informuje portál RT.


K údajnému pokusu o únos lietadla došlo v piatok večer. Lietadlo bolo približne v strede plánovanej trasy, keď jeden z cestujúcich vyhlásil, aby sa všetci „posadili a pripravili sa na nasadenie kyslíkových masiek.“

Potom sa „pokúsil otvoriť dvere lietadla“, informovali online ostatní cestujúci.Na videu zverejnenom očitým svedkom je vidieť potýčku v blízkosti kokpitu. Taktiež je počuť výkriky ako "pomoc“ a „zadržte ho“. Cestujúci dodali, že pilot požiadal silných mužov, aby mu prišli v prípade núdze pomôcť.Podľa jedného z cestujúcich podozrivým páchateľom bol stevard mimo služby. Údajne mal na hlave aj prilbu.

Lietadlo bolo presmerované na najbližšie letisko v Oklahoma City, kde „bol muž vydaný orgánom činným v trestnom konaní“.

Chasbulatov: Jeľcina sprevádzalo niekoľko „stoviek“ agentov CIA, ktorí ho inštruovali ako riadiť Rusko
Prvého ruského prezidenta Borisa Jeľcina sprevádzalo niekoľko „stoviek“ agentov CIA. Hovorili, čo má robiť počas pôsobenia vo funkcii. Tvrdí to Ruslan Chasbulatov, bývalý predseda ruského parlamentu, informuje portál RT. Čítať ďalej
12 | 06 | 2021 | Lukáš Leca