Belousovová: Matovičovo riešenie je skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí
02 | 05 | 2021 I Jozef Uhlárik

Minister financií Igor Matovič vyhlásil, že na udržanie verejných financií bude treba zvýšiť DPH na 25 percent. Nebola by to Anna Belousovová, keby na tento plán nezareagovala kritikou na sociálnej sieti. Kritická však bola aj k iným veciam.


Predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť si pri kritike súčasnej vlády nezvykne dávať pred ústa servítku a nedávala si ju ani teraz. Expolitičke prekáža nielen samotné zvýšenie DPH o 5 percent, ale aj prípadné zvýšenie dane z nehnuteľností či dve percentá z HDP na vyzbrojenie armády, ako to požaduje NATO. Belousovová hneď na úvod statusu priznáva, že ju zaujali obe percentuálne zložky, ktoré zdanlivo nesúvisia.
Je potrebné sa „množiť“ a dodať tým, čo vládnu, deti ako ich včely medonosné

„No naozaj len zdanlivo. Matovič si konečne uvedomil, že je minister financií. Zároveň zistil, že s verejnými financiami to nevyzerá ružovo a došlo mu, čím to v budúcnosti hrozí - nebudú peniaze,“ konštatuje Belousovová.

„Nebol by to však Matovič, keby neprišiel s riešením, ktoré je už skutočne na kazajku a priamu cestu do blázinca, kam určite patrí. Niekto je tam preto, lebo si myslí, že je Napoleon a niekto, že je Pán Boh. Druhý prípad sedí na ministra financií, ktorý národu odkázal ´milujte sa a množte sa´. Diagnóza jasná,“ naráža expolitička na slová premiéra, že máme málo detí a je potrebné zvýšiť populačnú krivku.

Za všetko, čo napácha, musí skončiť Matovič pred súdom, tvrdí Belousovová
Igor Matovič musí skončiť pred súdom za všetko, čo napácha. Uviedla to v statuse na sociálnej sieti bývalá predsedníčka SNS Anna Belousovová Čítať ďalej
23 | 02 | 2021 | Jozef Uhlárik


„No okrem toho nám ešte venoval úvahu, že buď sa zvýši DPH na 25 percent, alebo sa masívne zvýšia dane z nehnuteľností. Z tých nehnuteľností, ktoré si ľudia postavili za vlastné zarobené a zdanené peniaze. Takže perspektívne sa treba ´množiť´ a dodať tým, čo vládnu, deti, ktoré v dospelosti budú pre tých, čo ovládajú štát, včely medonosné, aby bolo na kšefty a zlodejiny,“ začína brnkať Belousovová na ostrejšiu nôtu.
Heger by rád dal 2 percentá HDP na požiadavky NATO

„Napríklad na miliardové kšeftíky cez firmičky známych, ako sme mohli vidieť počas pandémie, na nákup vojenskej techniky pre našu mini armádu, aby sme si mohli šplhnúť v rámci NATO. Veď ako sa vyjadril Matovičov tieň Heger, momentálne vo funkcii premiéra: my radi dáme do NATO 2 percentá HDP. Tie 2 percentá sú ale približne 2 miliardy eur! A že ich dáme radi?! No ako kto,“ konštatuje expolitička, ktorá zároveň priznáva, že ju zaujal aj fakt, že za zotrvanie v NATO je len 51 percent občanov Slovenska a 27 percent je za odchod z NATO. "A to, prosím pekne, podľa prieskumu, ktorý si robili v NATO, takže realita bude podstatne iná, ďaleko horšia pre NATO,“ píše Belousovová.

Belousovová o Matovičovom statuse: "Toto môže len človek s narušenou psychikou"
Anna Belousovová svojsky komentovala Matovičov "svojrázny" status, v ktorom Kristovo učenie prirovnal k pandémii. "Ten človek skutočne nemá všetkých 5 pokope. Platíme zaňho príliš vysokú cenu," napísala. Čítať ďalej
05 | 04 | 2021 | Michal Filek

Aj z NATO sa dá vystúpiť, len to musí väčšina chcieť a musí prestať mlčať

„Takže zhrnuté a podčiarknuté: Ak keď nebude na dôchodky, aj keď nebude na podporu mladých rodín, aby chceli ostať žiť na Slovensku a mať deti, aj keď nebude na zdravotnú starostlivosť a ľudia budú preto zomierať, myslenie tejto bandy psychopatov na čele štátu je také, že ´radi´ nalejeme peniaze našich občanov na úkor ich potrieb do zločineckého paktu NATO, ktoré je v konečnom dôsledku nástroj na presadenie záujmov USA,“ konštatuje Belousovová.

A dodáva: „A vy, matky a otcovia, sa máte podľa týchto chorých ľudí množiť, aby ste pre nich zabezpečili včely medonosné - platcov daní a zároveň tzv. mäso pre kanóny, t. j. vojakov pripravených umierať za ´císaře pána a jeho rodinu´, v tomto prípade za senilného starého pána v Bielom dome a hlavne tých, čo ho riadia.“Belousovová na záver statusu priznáva, že prístup politických elít k národu jej veľmi vážne pripomína nacistov. „Nie je načase zobrať svoj osud do vlastných rúk?! Nie je načase povedať, kde chceme byť a na čom sa chceme, či nechceme podieľať?! Aj z NATO sa dá vystúpiť, len to musí väčšina chcieť a musí prestať byť mlčiacou väčšinou. A keď vystúpime, kde vstúpime?“ kladie expolitička zásadné otázky, na ktoré si aj odpovedá: „No nikde! Naša vlastná cesta by mala byť neutrálna.“

Belousovová: Matovič je nechutný, arogantný psychopat. Všetci sú hlúpi, len on je najmúdrejší
Bol to naozaj ostrý výstup. Bývalá poslankyňa NR SR Anna Belousovová na sociálnych sieťach nešetrí kritikou voči krokom Matoviča. Do čerta však poslala celý vládny kabinet, informujú Topky. Čítať ďalej
23 | 02 | 2021 | Timotej Dudka