fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Igor Kupčok: Ivermectin sa používa 40 rokov a pomohol 3,5 miliardám ľuďom na zemeguli!

Igor Kupčok. Foto: facebook Igora Kupčoka

Úsilie zabezpečiť si dovozom liek Ivermectin sa podľa Igora Kupčoka nestretlo s pochopením u riaditeľky ŠÚKL Zuzany Baťovej. Svoju nevôľu s týmto rozhodnutím zverejnil aj v statuse na sociálnej sieti.

O lieku Ivermectin sa toho už popísalo veľa, a zrejme sa ešte veľa aj napíše. Jedným z tých, ktorí sa rozhodli zverejniť svoj príbeh s ním je aj Igor Kupčok, zakladateľ neziskovej organizácie Liga otcov, združenia za spravodlivosť a práva detí a rodičov.

„Riaditeľka Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv, p. Zuzana Baťová, bývalá Kiskova poradkyňa, mi napísala, že individuálny dovoz liečiva Ivermectim z Indie, nemôže byť dovolený, lebo ten jej úrad nemôže garantovať kvalitu toho lieku…hmmm..India je veľmoc vo výrobe liečiv!….kupujeme od nich acylpirín a aj iné liečivá, ktoré sa potom v Hlohovci len tabletkujú!!!“ píše v úvode statusu Kupčok a vzápätí dodáva: Pokiaľ mám info, priamo od výrobcu z Indie, tak liečivo s obsahom látky Ivermectin sa používa 40 rokov a toto liečivo pomohlo 3.500.000.000 ľuďom na zemeguli!….3,5 miliardy!!!!……pani Zuzana Baťová, aké klinické skúšky ešte potrebujete??? PS: Vynálezci látky Ivermectin dostali za tento objav Nobelovu cenu!“

Anton vyliečený Ivermectinom: Je to naozaj liek. Škoda len, že máme vo vláde diletantov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info