Izraelská vláda údajne porušila norimberský kódex - urobila zo svojich občanov pokusných králikov
13 | 03 | 2021 I Diana Zaťková

Haagsky tribunál prijal minulý týždeň sťažnosť pre porušenie norimberského kódexu izraelskou vládou.
Teraz sa čaká na rozhodnutie, informuje portál reddit.com.


Minulý víkend bola na haagsky tribunál podaná sťažnosť právničiek Ruth Makhachovsky a Aryeh Suchowolski pre porušenie norimberského kódexu izraelskou vládou a ďalšími stranami.


Organizácia „Ľudia pravdy“ podala sťažnosť na izraelskú vládu, ktorá prostredníctvom spoločnosti Pfizer vykonávala nelegálne experimenty na izraelských občanoch.


Členmi organizácie sú právnici, lekári, verejní aktivisti a široká verejnosť. Tí sa rozhodli uplatniť svoje demokratické právo nedostávať experimentálne lekárske ošetrenie (vakcínu proti Covidu), a majú pocit, že sú pod "veľkým, prísnym a nezákonným tlakom zo strany izraelskej vlády, ministrov, najvyšších verejných predstaviteľov, starostov atď," znie v sťažnosti.


Maďarsko sa stalo európskym lídrom v očkovaní, nové infekcie a úmrtia však pribúdajú rekordným tempom
Maďarsko sa stalo európskym lídrom v očkovaní proti koronavírusu. Vďačí za to stratégii, v rámci ktorej používa vakcíny z Ruska a Číny ako aj prípravky registrované na úrovni celej Európskej únie. Krajina napriek tomu čelí rekordným prírastkom... Čítať ďalej
13 | 03 | 2021 | Imrich Kovačič / TASR

Sťažnosť sa zameriava na niekoľko požiadaviek. V prvom rade organizácia chce okamžité zastavenie lekárskeho experimentu a podávania vakcín izraelskej verejnosti.


Ďalej žiada tribunál, aby nariadil vláde, aby prijala všetky legislatívne postupy, ktoré porušujú zásadu informovaného súhlasu osoby s liečením, ktorý popiera právny stav v Izraeli a izraelskej demokracii. Sťažnosť odmieta uvádzania mien osôb, ktoré nie sú očkované. 

AstraZeneca v problémoch. Ak nezomriete na problém so zrážanlivosťou krvi, môžete dostať anafylaktický šok!
12 | 03 | 2021 | Diana Zaťková

Ľudia pravdy chcú zabrániť nátlaku alebo obťažovaniu za účelom očkovania, ako aj  diskriminácii tých, ktorí sa rozhodnú vakcínu neprijať. Poukazujú na to, že len nedávno bolo v Európskom parlamente prijaté rozhodnutie, ktoré zakazuje všetkým orgánom vyvíjať tlak na ľudí, aby sa dali zaočkovať proti Covid-19.


"Všetko, čo je dobré pre vyspelé európske krajiny, je preto určite dobré aj pre Izrael," píše sa v sťažnosti.


Advokátka Ruth Makachovská pre Israel News uviedla: "Experiment, ktorý spoločnosť Pfizer uskutočňuje v štáte Izrael, bol vykonaný v rozpore s Norimberským kódexom, ktorý patrí do medzinárodného trestného práva a spadá pod jurisdikciu súdu v Haagu. Teraz čakáme na rozhodnutie."


Bill Gates nás chce naučiť na syntetickú hovädzinu - vraj tak spasíme svet
Bill Gates naznačil, že obyvatelia niektorých krajín by mali prejsť na syntetické hovädzie mäso. Aby zachránili našu planétu. Podľa neho sa tak možno zmení dopyt po mäse. Čítať ďalej
13 | 03 | 2021 | Ivan Brožík