fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Mazurek: „Koľko nových nemocníc by sme mohli mať, nebyť blázna menom Igor Matovič?“  

FOTO TASR

Milan Mazurek reaguje na slová Richarda Sulíka o peniazoch minutých na testovanie. Vraj sme mohli mať štyri nové nemocnice. „Keď ich opäť uvidíte fňukať nad stavom zdravotníctva, spomeňte si, kam rozhádzali peniaze, ktoré mali použiť na jeho obnovu!“ napísal poslanec.

„Koľko nových nemocníc sme mohli na Slovensku postaviť, nebyť tejto vlády? Nebyť zločincov Matoviča a Krajčího?“ pýta sa nezávislý poslanec. Mazurek tak zareagoval na Sulíkové slová o tom, aká enormná suma sa na Slovensku už minula na testovanie.

Matovič so Sulíkom – babráci, ktorí za rok kompletne zlikvidovali Slovensko

„Dnes som naozaj nechcel písať žiaden politický status, ale priamo z hlavného mainstreamového spravodajstva na mňa vybehne, že aj minister hospodárstva priznáva, že suma minutá na nákup testov sa rovná štyrom novým nemocniciam,“ píše Mazurek.

Pýta sa, čo všetko sa mohlo a dalo za minuté peniaze kúpiť. „Predstavte si potom, koľko sa minulo na réžiu testovania, výplaty pracovníkov, ochranné pomôcky atď. Koľko nových nemocníc by sme mohli na Slovensku mať, nebyť blázna menom Igor Matovič? Šesť? Sedem? Keď ich opäť uvidíte fňukať nad stavom zdravotníctva, spomeňte si, kam rozhádzali peniaze, ktoré mali použiť na jeho obnovu! Peniaze, ktoré ale nepatrili im, ale Slovákom!“ vyhlásil poslanec.

Podľa Mazureka existuje len jedno riešenie – referendum a predčasné voľby.  „Táto vláda si nezaslúži pokračovať ďalej, a preto prosím podporte referendum o predčasných voľbách,“ napísal a pridal aj linku na referendum.

Sulík: Ak odíde Matovič, odídem aj ja. Testovanie stálo 280 miliónov, za to mohli byť štyri nemocnice

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info