Palermo zasiahli silné povodne, úrady hlásia dve obete
16 | 07 | 2020 I SITA

Povodne v sicílskom meste Palermo a jeho okolí, ktoré spôsobili silné dažde v noci zo stredy na štvrtok, si vyžiadali najmenej dva životy a viac ako 300 zásahov záchranných zložiek, informovala talianska agentúra ANSA.


Dvaja ľudia sa utopili po tom, čo uviazli v aute. Dvojica sa pred dažďom chcela ukryť v tuneli, ktorý však zatopilo, uviedla portál Euroweeklynews.com Úrady zatiaľ neevidujú nijakých nezvestných.

Primátor Palerma Leoluca Orlando uviedol, že mesto v stredu zaznamenalo najvyšší úhrn zrážok v priebehu dvoch hodín v histórii meraní. Podľa Orlanda sa rovnal zvyčajnému úhrnu za celý rok.

Celeste Buckingham prehovorila o svojej chorobe, depresiách, aj o boji s nadbytočnými kilami
Neraz sa Celeste Buckingham (25) kvôli svojim krivkám stala predmetom diskusií. Rozhodne nepatrí ku kráskam, ktoré by hrkotali kosťami, a ako píše portál Super, speváčka má postavu krv a mlieko. Pôvabná brunetka nedávno prezradila, že s kilami... Čítať ďalej
16 | 07 | 2020 | Timotej Dudka


Záchranné zložky zasahovali na viac ako 300 miestach. Niektoré budovy museli hasiči evakuovať z dôvodu hroziaceho zrútenia. Na viacerých z nich boli zvonku viditeľné praskliny, na niektorých obyvatelia neboli schopní zavrieť vstupné dvere.

Mestské úrady uviedli, že pred nepriaznivým počasím nedostali dostatočné varovanie.