Odvážni okoloidúci zastavili zlodeja šperkov, pričom ho poriadne dokopali na zemi (VIDEO)
27 | 10 | 2019 I Marek Molnár

Niekoľko rozhnevaných Londýnčanov vzalo prácu polície do svojich rúk, keď sa pred ich očami v štvrti Shepherd's Bush uskutočnila lúpež klenotov počas dňa. Londýnčanom sa podarilo chytiť jedného lupiča, pričom doňho kopali a držali ho až kým nedorazila polícia.


Traja zlodeji utekali z klenotníctva a smerovali do čierneho auta, ktoré ich čakalo neďaleko inkriminovaného miesta. Prví dvaja lupiči, ktorí vyšli z obchodu ohrozili okoloidúcich divákov, pričom rýchlo utiekli z miesta činu. Avšak tretieho lupiča dav ľudí zrazil na zem, kde ho všetci kopali a udržali ho až do príchodu polície.

Celý incident bol zachytený na videu očitým svedok.Aj napriek tomu, že sa lupič snažil zdvihnúť a zobrať si svoju tašku, ktorá pravdepodobne obsahovala ukradnuté šperky, dav ho neustále kopal, až pokým na miesto činu neprišla polícia a zatkla ho na mieste.

Polícia neskôr potvrdila, že bola upozornená na lúpež v klenotníctve na Uxbridge Road o 17:18 miestneho času, pričom jeden z páchateľov bol zatknutý za podozrenie z lúpeže.

"Vyšetrovanie stále prebieha, nakoľko ďalší dvaja podozriví z miestna činu utiekli," dodáva policajná správa.

Vojak zastrelil na Sibíri ôsmich kolegov
Útok sa odohral v piatok na vojenskej základni v Zabajkalskom kraji. Čítať ďalej
25 | 10 | 2019 | SITA