fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
Foto: Instagram
DENNÝ VÝBER ZAHRANIČIE ZAUJÍMAVOSTI

Bulharské trendy!

22 ročná bulharka Andrea Emilova Ivanovova minula už tisíce na to, aby mala veľké pery. Napichať sa nechala už 15-krát. Študentka vysokej školy túžila po väčších perách aj preto, aby bola viac trendy. Dnes nevie pery ani spojiť, a to ich chce mať ešte väčšie. Píše Daily Mail.

View this post on Instagram

#bg #barbie #бг #барби #bg #voice

A post shared by Andrea Ivanova (@andrea.andrea345) on

„Mám svoje pery rada, viac ako predtým. Som s nimi šťastná a vyzerám krajšie. V Bulharsku je to teraz veľmi módne. Navštívila som veľa kliník v Sofii a v perách mám asi všetky dostupné výplne ako Princess Volume, Princess Filler, Hyaluronica Vital Ethetique, Apriline Forte, Revolax Deep a Teosyal,“ prezradila Andrea.

View this post on Instagram

#бг #барби #bg #barbie #news #gentside #ML

A post shared by Andrea Ivanova (@andrea.andrea345) on

Mladá žena, ktorú na sociálnej sieti sleduje asi 15-tisíc ľudí, tvrdí, že od ľudí dostáva samé pochvaly. Nájdu sa aj negatívne komentáre, prevažne od žien. „Sú ľudia, ktorým som sa viac páčila s malými perami a sú ľudia, ktorým sa páčim s väčšími. Ale na tom nezáleží, záleží na mojom názore a ako sa cítim ja,“ okomentovala Bulharka.

Andrea dodala, že chce byť unikátna a neopíči sa po žiadnej celebrite. „Ľudia si môžu vybrať a každý sa pozerá inak na to, čo už je príliš veľké a čo nie,“ hovorí.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info